نصب پرچم در خاصترین نقاط

| بلاگ

نصب پرچم در خاصترین نقاط

نقش پرچم در هر فعالیتی که ما انسانها در آن حضور داریم برجسته است. چه در نزدیکی ما باشد چه در دورترین نقاط، پرچم همواره یکی از اصلی ترین المان ها می باشد.شاید برای شما سوال باشد که نصب پرچم در خاصترین نقاط سودی دارد؟وقتی که کسی نه آنها را می بیند و نه از آن اطلاع دارد.پرچم همواره در طول تاریخ یکی از نماد های حضور در یک منطقه بوده است.در زمانی که مکتشفان از کشوری به سمت قاره ای حرکت می کردند به محض ورود پرچم کشور خود را نصب می کردند.پرچم وزنی برای تملک یک منطقه، مقدمه ای برای حضور دائمی در یک مکان خاص.

 پرچم در خاصترین نقاط | پرچم ایران

مناطقی برروی این کره خاکی وجود دارند که همواره پرچم یکی از نماد های ثابت در اون مناطق هستند. در دو قطب شمال و جنوب پرچم برخی کشورها به صورت یک نماد ثابت نصب  شده است. دلیل استفاده از نماد پرچم در یک منطقه حس تملک و هویت بخشی به آن منطقه می باشد. پرچم بر روی بلند ترین برج ها و یا بر روی برخی از مناطق ساحلی نصب گردیده است.پرچم ایران بر روی برخی از جزیره های استراتژیک کشور نصب می گردد تا بخوبی حس تملک را به هر بیننده ای منتقل کند.

پرچم ایران در جزیره ابوموسی

 پرچم در خاصترین نقاط | پرچم کشورها

پرچم برخی از کشور های در مناطقی منحصر به فرد نصب شده است. پرچم کشورها در مناطق قطبی و یا در برخی از جزایر دور افتاده نصب شده است. پرچم کشورها به عنوان یک نماد ملی در مناطقی که برخی از کشورها حس تملک به آن دارند نصب می گردد. مثلاً در قطب شمال و جنوب که جزئی از مناطق بین المللی هستند پرچم برخی از کشورها نصب شده است.پرچم کشورها در آن مناطق به عنوان یک پیشگام نصب شده است . در مناطق قطبی نقاطی وجود دارد که نقاط بین المللی است و متعلق به هیچ کشوری نمی باشد و هیچ کشوری حق تملک آنها را ندارد.اما نصب پرچم در آن مناطق به عنوان یک نماد برای قدرت نمایی می باشد.

پرچم | صعود به بالاترین نقاط

پرچم در برخی از کوه به عنوان یک نماد ورزشی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد.وقتی تیمی از یک کشور برای صعود به یک قله اعزام می شود حتماً یک پرچم همراه این تیم خواهد بود. شما در زمان تماشای صعود تنها المانی که به چشم میخورد وجود یک پرچم می باشد. شاید این یک حرکت نمادین باشد اما مهم حضور یک پرچم به عنوان یک نماد و هویت می باشد. کمتر نمادی را می توان سراغ داشت که این گونه توانایی رشد داشته باشد.

پرچم | نصب بر روی کره ماه

وقتی خبر از نصب دومین پرچم بر روی ماه رسید باز هم این مطلب برامون زنده شد.نصب پرچم بر روی هر منطقه ای که به دست انسان فتح شده باشد به عنوان نخستین نماد پرچم استفاده شده است.پرچم چین دومین پرچمی بود که بعد از پرچم آمریکا بر روی کره ماه نصب شد. پرچم بر روی یک کره ای که متعلق به تمام بشریت می باشد دارای چه وزنی می باشد. در حقیقت پرچم نماد یک قدرت، سیاست، تکنولوژی و حتی زور آزمایی سیاسی می باشد که بر روی همچنین مناطقی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد.از اینجا وارد قسمت پرچم کشورها شوید.

پرچم چین بر روی ماه

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید