یادمان شهادت حضرت فاطمه(س)

| بلاگ

یادمان شهادت حضرت فاطمه(س)

شهادت حضرت فاطمه(س) نقطه ای غمبار در تاریخ هر مسلمان و هر آزاده ای می باشد. این بانو بزرگ اسلام در طول زندگی با برکت خود همگام با پیامبر(ص) و حضرت علی(ع) برای ترویج اسلام زحمات کشیدند.آن حضرت همواره یک از نمونه های بارز رشد و کمال آدمی بوده است. شهادت ایشان به دست دشمنان قسم خورده اسلام همواره لکه ننگی بر پیشانی آنان می باشد.فروشگاه دیجی فلگ با تولید محصولات ویژه این ایام قصد دارد تا محصولات مورد نیاز را با توجه به نیاز عزاداران تولید نمائید. یادمان شهادت حضرت فاطمه(س) با بالاترین کیفیت در این فروشگاه عرضه می گردد.

یادمان شهادت حضرت فاطمه(س) | انواع پرچم

در زمینه تولید پرچم ویژه یادمان شهادت حضرت فاطمه (س)  هر گونه سفارش پرچم مشتریان در هر ابعاد و اندازه و هر تعداد قابلیت تولید دارد.سفارش شما در کمترین زمان تولید و آماده ارسال می شود. مواد مورد استفاده در تولید انواع پرچم مذهبی در این فروشگاه مواد متنوع می باشد. هر کدام از این نوع مواد اولیه این امکان را فراهم می کند که با هر بودجه ای خریداران بتواند خرید پرچم خود را انجام دهند. قیمت پرچم مذهبی در این فروشگاه با توجه به مواد به کار رفته در تولید پرچم مذهبی محاسبه خواهد شد.

 یادمان شهادت حضرت فاطمه

یادمان شهادت حضرت فاطمه(س) | انواع چاپ

چاپ استفاده شده در تولید محصولات این ایام معمولاً چاپ سیلک می باشد. با توجه به اینکه قیمت این محصولات باید به گونه ای باشد که در استفاده از آن مستلزم هزینه بالا نباشد. چاپ سیلک به دلیل اینکه یک چاپ ارزان قیمت می باشد و تولید آن در تعداد بالا بسیار به صرفه می باشد. هر کدام از این محصولات در طرح ها و نمونه های متفاوت تولید می شود. هر کدام از این نوع پرچم های نیز در ابعاد مختلفی تولید و عرضه می گردد.معمولاً محصول مورد استفاده در این ایام پرچم های اهتزاز و پرچم های ریسه می باشند.

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز در دو صورت افقی و عمودی تولید می شود . هر کدام از این دو نمونه پرچم اهتزاز مذهبی خود دارای ابعاد و اندازه های متنوعی می باشند. معمولاٌ پر استفاده ترین ابعاد در پرچم اهتزاز 1×2 و 1×3 و 90×150 می باشند.پرچم اهتزاز به دلیل نصب در محیط های باز و یا محیط های داخلی بیشتر استفاده را دارد.پرچم اهتزاز به شما این امکان را می دهد تا محیط های خود را برای عزاداری آماده و سیاه پوش نمائید.پارچه های استفاده شده در این محصولات معمولاً  ساتن می باشد.

پرچم ریسه

پرچم ریسه یکی دیگر از محصولاتی است که در این ایام دارای بیشترین فروش می باشد.پرچم ریسه به صورت بسته ای و متری به فروش می رسد. هر کدام از این نوع پرچم ها با استفاده از چاپ سیلک تولید می شود. چاپ سیلک در این نوع محصول بسیار قیمت تمام شده را پائین می آورد. شما می توانید برای خرید و سفارش پرچم های ویژه عزاداری فاطمه الزهرا(س) از فروشگاه دیجی فلگ اقدام کنید.در هر زمان از روز می توانید نسبت به خرید محصولات ویژه این ایام اقدام نمائید. برای مشاهده محصولات مذهبی کلیک نمائید.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید