پرچم ساحلی چیست؟

| بلاگ

پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یکی از مهم ترین المان های تبلیغاتی در محیط های باز و محیط های فروشگاهی و نمایشگاهی می باشد.پرچم ساحلی با داشتن طولی به ارتفاع سه متر جزء بلند ترین پرچم تولید شده توسط فروشگاه دیجی فلگ می باشد.خرید پرچم ساحلی همواره یکی از مهم ترین محصولاتی است که شما می توانید از آن برای همرسانی تبلیغات خود انجام دهید.پرچم ساحلی علی رغم اسمش می تواند در تمامی محیط ها مورد استفاده قرار گیرد.شما با خرید پرچم ساحلی می توانید با تبلیغات خود را به صورت رایگان در معرض دید عموم قرار دهید. این تبلیغات به شما در زمینه فروش و معروفی برندتان کمک خواهد کرد.

خرید پرچم ساحلی

برای خرید پرچم ساحلی کافی است که فقط با کارشناسان فروش پرچم ساحلی در فروشگاه دیجی فلگ تماس گرفته و تمامی مدل های و قیمت های پرچم ساحلی را همکاران ما برای سفارش پرچم شما ارسال نمائید.پس از تائید مدل پرچم ساحلی که مورد سفارش پرچم شما می باشد با ارسال لوگو یا نشان مجموعه شما کار تولید پرچم آغاز می گردد.

تولید پرچم ساحلی

در زمان شروع تولید پرچم همکاران ما با ارسال نمونه پارچه پرچم ساحلی می توانید با انتخاب نمونه در نظر گرفته شده خود نوع ایستایی پرچم خود را انتخاب کنید.توجه داشته باشید که جنس پرچم ساحلی رابطه ای مستقیم با طول عمر و کیفیت چاپ پرچم ساحلی شما دارد.

سفارش پرچم ساحلی

از زمان سفارش پرچم ساحلی تا زمان تحویل پرچم ساحلی معمولاً از یک روز کاری تا سه روز کاری متغییر خواهد بود.این تغییرات باتوجه به تعداد و مدل پرچم ساحلی متغییر خواهد بود.پرچم ساحلی با داشتن پارچه ای مناسب در برابر تمامی شرایط های جوی مقاوم است.که این مقاومت پرچم ساحلی باعث می شود تا علاوه بر محیط های بسته در محیط های روز باز بیشترین کارایی را داشته باشد.

پایه پرچم

پرچم های ساحلی با توجه به استفاده شما از پرچم باید انتخاب پایه پرچم ساحلی نیز متفاوت باشد.بدان معنی که پایه پرچم ساحلی در مدل های متنوع خود از جمله شنی و صفحه ای به فروش می رسد.گاهی بعضی از این سایت ها در فروش پایه پرچم خود قیمت های غیر واقعی ارائه می دهند که فروشگاه دیجی فلگ با داشتن رابطه ای مستقیم بین خریدار و فروشنده می توانید قیمت های مناسب برای مشتریان خود ارائه دهد.

پرچم ساحلی؛ طرح قطره ای

پرچم ساحلی طرح قطره ای یکی از محبوب ترین طرح ها در بین پرچم  های ساحلی می باشد. این طرح به دلیل اینکه دارای طرح خاص و ایستایی بسیار مناسبی می باشد قابل توجه می باشد.پرچم ساحلی طرح قطره ای می تواند در تمامی محیط های نمایشگاهی، مراکز خرید، همایش ها، مجموعه های فروشگاهی مورد استفاده قرار گیرد.پرچم ساحلی طرح قطره ای در انواع پارچه های خارجی و داخلی تولید می گردد.پرچم ساحلی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال قابل تولید می باشد و این پرچم با چاپ سیلک قابلیت تولید را ندارد.

پرچم ساحلی؛ طرح مستعطیلی

پرچم ساحلی طرح مستعطیلی یکی دیگر از نمونه های پرچم ساحلی می باشد که دارای محبوبیت می باشد. این نوع پرچم ساحلی به دلیل اینکه تمامی طرح مورد چاپ شده را به خوبی به نمایش می گذارد و ایستایی مناسبی دارد می تواند به شما کمک کند تا در تمامی محیط های مورد استفاده از پرچم ساحلی بیشترین سود را از آن ببرید.امروزه پرچم ساحلی یکی از مدرن ترین محصولات تولید پرچم در کشور می باشد که شرکت ایران پرچم با استفاده از جدیدترین دستگاه های تولید پرچم قصد در گشترش و آشنایی بیشتر مصرف کنندگان پرچم دارد.

پرچم ساحلی؛ طرح بادبانی

 پرچم ساحلی طرح بادبانی سومین مدل و طرح از انواع نمونه های پرچم ساحلی می باشد.پرچم ساحلی با طرح بادبانی از نمونه های فاخر و متفاوت از دیگر طرح های پرچم ساحلی می باشد. این نوع پرچم ساحلی به دلیل اینکه دارای طرح مدرن و خاص می باشد در محیط های ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محل های مورد استفاده از این نوع پرچم ساحلی می توان به رویداد های ورزشی، دیدار های تجاری و اقتصادی، روز های خاص ملی، جشن های آئینی، اعلان های تبلیغاتی و تمامی محیط های که برای آن نیاز است تا طرح و المان تبلیغاتی متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد.

پرچم ساحلی؛ طرح شمشیری

آخرین طرح و نمونه از پرچم های ساحلی طرح بادبانی از این محصول می باشد.این طرح هم با استفاده از طرح و خطوط زیبا ساختاری متفاوت نسبت به پرچم های دیگر دارد.پرچم ساحلی طرح شمشیری می تواند به شما فضای کافی برای چاپ طرح را بدهد و هم اینکه می تواند به شما این امکان را دهد تا طرح مورد نظر خود را در فضای مناسب تر چاپ و استفاده نمائید. این نوع پرچم ساحلی به دلیل استفاده از این خطوط موازی و منحنی متفاوت می تواند به شما امکانی را دهد تا استفاده از آن با طرحی ویژه گرافیکی تصویری چشمگیر به شما ارائه دهد.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید