انواع پایه پرچم ایستاده

| بلاگ

انواع پایه پرچم ایستاده

پایه پرچم ایستاده در انواع مختلف و متنوعی تولید و عرضه می گردد. انواع پایه پرچم ایستاده بر اساس وزن و طرح آن دسته بندی می شوند. پایه پرچم به عنوان یک مکمل که محل نصب پرچم است دارای اهمیت فراوانی می باشد. پایه پرچم از جنس های مختلفی تولید و عرضه می گردد. پایه پرچم ایستاده از موادی همچون چدن، چوب و استیل تولید می گردد. امروزه با توجه به مزیت ها و ماندگاری پایه های چدن این پایه های بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. البته زیرا و گیرایی این محصول نیز سبب موفقیت بیشتر نسبت به سایر پایه های پرچم ایستاده می باشد. همانطور که می دانیم نام اصلی پرچم ایستاده پرچم تشریفات می باشد. فروشگاه دیجی فلگ با عرضه متنوع ترین پایه های پرچم ایستاده با قیمت مناسب می باشد. پایه پرچم هر چه دارای وزن و ابعاد بزرگتری باشد قیمت و زیبایی آن بیشتر خواهد بود . با استفاده از این ابزار می توانید زیبایی و جذابیت پرچم ایستاده خود را چند برابر کنید.

سفارش پرچم

 

پایه پرچم پنجه شیری

همانطور که در بالا اشاره شد پایه پرچم در مدل ها و نمونه های مختلفی تولید و عرضه می گردد. از قدیمی ترین و محبوب ترین پایه پرچم ایستاده پایه طرج پنجه شیری می باشد. همانطور که از نام این محصول مشخص است تمثیلی از پنجه شیری می باشد. این نوع پایه پرچم در سه مدل ممتاز، درجه یک و درجه دو تولید و به فروش می رسد. تفاوت مدل درجه یک و درجه دو در ابعاد و وزن آنها می باشد. اما در مدل ممتاز هم وزن و هم ابعاد بزرگتری دارد و دارای یک واسطه فاخر تر می باشد. تمامی نمونه های پایه پرچم پنجه شیری دارای آبکاری و مقاومت بالایی در برابر رنگ خوردگی می باشد. این محصول به هیچ وجه به توجه به استفاده از مواد آبکاری قوی به هیچ وجه در طول زمان رنگ آن به سبز تغییر نخواهد کرد. این پایه پرچم در دو رنگ طلایی و نقره ای به فروش می رسد. قیمت پائین تر پایه پرچم نشان از کیفیت آن نیست بلکه چدن به کار رفته در آن کمتر می باشد. به دلیل استفاده از چدن در تولید پایه پرچم، وزن تعیین کننده قیمت پایه پرچم می باشد.

پایه پرچم ایستاده 

پایه پرچم گرد خورشیدی

 یکی دیگر از مدل پایه پرچم ایستاده، پایه پرچم گرد خورشیدی می باشد. پایه پرچم گرد خورشیدی نیز در سه مدل ممتاز، درجه یک و درجه دو تولید می گردد. این سه نمونه دارای ابعاد و وزنی متفاوت نسبت به یکدیگر می باشند. پایه پرچم ایستاده گرد خورشیدی در رنگ های طلایی و نقره عرضه می گردد. هر کدام از این نمونه های دارای وزن و ابعادی مشخص هستند. ظاهری این پایه به صورت دایره و تمثیلی از خورشید می باشد.این پایه پرچم در کنار پایه پرچم پنجه شیری از پرطرفدار ترین محصولات هستند. این نوع پایه یکی از قدیمی ترین محصولات تولید شده برای پرچم ها می باشد. برای مشاهده تمامی پایه های پرچم تشریفات می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما تمامی نمونه های موجود پایه پرچم را برای شما ارسال خواهند کرد.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید