نشان سینه یا بج سینه

بج  سینه

بج سینه یا نشان سینه محصولی است که با آن می توانید تشریفات و ست اداری خود را کامل و به زیبایی انجام دهید.بج سینه را می توان در ابعاد و اندازه و مدل های متنوعی خریداری کرد.بج سینه یا نشان سینه به واسطه ای محلی که نصب می شوند بسیار مورد توجه قرار می گیرند.بج های سینه به واسطه ای جنس و نوع چاپی که بر روی آنها انجام می شود طبقه بندی می شود.بج های سینه به صورت سوزنی و به صورت آهن ربایی تولید و عرضه می گردد.

بج سینه؛ مات و براق

در نمونه و طرح بج سینه مات و براق ابتدا لوگو بر روی صفحه از فلز چاپ می شود. بعد از اتمام چاپ طرح بر روی فلز به وسیله آب کاری و برش در عرض لوگو و زمینه به صورت مات و براق هر کدام جدا سازی می شود و باعث نمایان شدن لوگو و یا نشان مجموعه شما بر روی بج سینه می شوند.

بج سینه؛ پلی استر

در نمونه و طرح بج سینه پلی استر ابتدا طرح و مدل نشان مجموعه شما بر روی بج چاپ می گردد این نوع چاپ به صورت رنگی می باشد.بعد از اتمام چاپ بر روی بج با استفاده از مواد خاصی بر روی فلز بج سینه قرار می گیرد تا هم میزان نورخوری بج سینه افزایش پیدا کند و هم اینکه بج به صورت برجسته به نظر آید.

بج سینه؛ برش خورده

بج سینه برش خورده بر روی فلزی به صورت نشان مجموعه شما فلز پایه برش می خورد. بدین معنا که زمینه فلزی بج سینه همانند طرح و نشان مجموعه شما می باشد و دارای فرم ثابتی مانند مربع و یا مستعطیل و یا دایره ای نمی باشد.

برای خرید انواع بج سینه می تواند با تماس با فروشگاه دیجی فلگ نسبت به سفارش بج سینه خود اقدام کنید. بج سینه با توجه به اینکه یکی از مهم ترین محصولات در رعایت تشریفات اداری می باشد لازم است که برای تهیه و خرید بج سینه اقدام کنید.

 

نشان سینه؛ بج سینه

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید