پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات جهت نصب پرچم تشریفات بر روی آن و استفاده در اتاق مدیران،کارکنان و... می باشد.تولید پایه پرچم تشریفات با بالاترین کیفیت،سفارش پایه پرچم تشریفات به صورت آنلاین و خرید پایه پرچم تشریفات با بهترین قیمت انجام می گیرد.این محصول از دو قسمت پایه و میله تشکیل شده است. جنس پایه از چدن و آلومینیوم بوده و اشکال آن بصورت پنجه شیری و خورشیدی می باشد.پایه ها به رنگهای زرد ، طلایی و کرم آبکاری می شوندکه این امر موجب زیبایی این محصول می گردد.میله آن نیز بصورت استیل آبکاری گشته و بر روی پایه بسته میشود.ارتفاع میله نیز قابل تغییر و تنظیم می باشد. این قابلیت به ما امکان می دهد که ارتفاع پرچم را نسبت به سطح زمین کم یا زیاد کنیم.

 خرید پایه پرچم

خرید پایه پرچم با توجه به اینکه هر روز قیمت های مواد مصرفی پایه پرچم از آلومینیوم و سنگ در حال تغییر می باشد فروشگاه دیجی فلگ در تلاش است با ثبات نگه داشتن قیمت های خود به شما مشتریان گرامی خدمات مفیدی ارائه دهد.خرید پرچم از فروشگاه دیجی فلگ با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و عرضه می گردد.پایه پرچم عرضه شده در فروشگاه دیجی فلگ دارای ضمانت خرید می باشد.

تولید پایه پرچم

تولید پایه پرچم و محصولات فرعی پرچم در این فروشگاه با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید و به فروش می رسد.تولید پایه پرچم توسط دستگاه های مدرن تراشکاری و قالب ریزی با استفاده از دستگاه های روز دنیا انجام می گیرد.پس از تولید پایه پرچم با استفاده از مواد درجه یک به صورت مکانیزه پولیش کاری می شود تا رنگ بسیار عالی و نور خور کافی داشته باشد.

تماس با دیجی فلگفروش پایه پرچم

فروش پایه پرچم بدلیل تنوع بسیار بالای محصولات پایه پرچم نیازمند اطلاع دقیق از مشخصات آنها می باشد.بی اطلاعی شما از مزیت ها و مشخصه های کیفی پایه پرچم مناسب می تواند شما را دچار هزینه های اضافی و خریدی بدون نتیجه مطلوب شود.

سفارش پایه پرچم

پایه پرچم در فروشگاه دیجی فلگ همواره به صورت آماده برای سفارش مشتریان می باشد.سفارش پایه پرچم در اسرع وقت صورت می گیرد و شما می توانید خرید پایه پرچم خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

پایه پرچم خورشیدی

این مدل از پایه پرچم تشریفات یکی از معروف ترین مدل ها می باشد که می توان آن را قدیمی ترین مدل در بین پایه پرچم ها دانست.پایه پرچم خورشیدی همان گونه که از نام آن مشخص است دارای ظاهر با شمایل خورشید می باشد که با داشتن نقش های برجسته و آبکاری بسیار مناسب محصولی فاخر می باشد.لازم به ذکر است پایه پرچم خورشیدی دارای نمونه های ممتاز و نوع یک می باشد . در نمونه ممتاز ابعاد و اندازه  آن بزرگتر از نوع یک بوده و دارای وزن به نسبت بیشتری می باشد.پایه پرچم ممتاز با داشتن وسطه ای بین میله پرچم و پایه پرچم دارای ظاهر بسیار زیبا تر از پایه پرچم خورشیدی نوع یک  می باشد.

پایه پرچم پنجه شیری

پایه پرچم پنجه شیری با استفاده از بهترین نوع چدن تولید می شود.پایه پرچم پنجه شیری با داشتن سه پایه که هر کدام از پایه مانند پنجه شیر می باشد.در انواع مدل های پایه پنجه شیری در دو نوع ممتاز و نوع یک تولید می شود.پایه پنجه شیری ممتاز در ابعاد بزرگتر و با وزنی تقریباً دو برابر نوع یک تولید می شود.پایه پنجه شیری ممتاز به دلیل آبکاری و پرداخت مناسب دارای رنگ و کیفیت بالا می باشد.

پایه پرچم سنگ

این پایه پرچم تشریفات یکی از جدیدترین مدل های پایه پرچم تشریفات می باشد.جنس استفاده شده در این پایه پرچم سنگ مرغوب وارداتی می باشد.این نوع پایه با استفاده از دستگاه های مدرن دارای برش عالی و بدون نقص می باشد.پایه پرچم تشریفات سنگ فقط در رنگ مشکی تولید می شود.سنگ این پایه دارای کمترین عیب می باشد.

میله پایه پرچم تشریفات

در تمامی نمونه های پایه پرچم با استفاده از بهترین نوع آلومینیوم که ضد زنگ می باشد. این پایه با آبکاری مخصوص در قسمت های تاج میله دارای رنگ ثابت طلایی می باشد.میله پایه پرچم تشریفات تا ارتفاع 210 سانتی متر از بالای قسمت پایه امکان افزایش ارتفاع دارد.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید