پرچم تشریفات تبلیغاتی

پرچم تشریفات:

پرچم های تشریفات در ابعاد 90×150 سانتی متر جهت استفاده در اتاق مدیران، کارمندان، سالن های کنفرانس، نمایشگاه ها و ... می باشند.این محصول می تواند بنا به خواست مشتری محترم از پارچه های جیر و ساتن  در دو نوع تک ریشه و ریشه دوزی دوبل با انواع چاپ های سیلک ، دیجیتال ، پفکی ،لیزری و گلدوزی تولید گردد.تولید پرچم تشریفات با بالاترین کیفیت و خرید پرچم تشریفات با کمترین قیمت و سفارش پرچم تشریفات به صورت آنلاین به مشتریان عرضه می گردد.

 تولید پرچم

تولید پرچم تشریفات در فروشگاه دیجی فلگ به صورت کاملاً مدرن انجام می گیرد.تولید پرچم تشریفات با بهترین و با کیفیت ترین نوع پارچه انجام می گیرد.تولید پرچم شما می تواند در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام گیرد.فروشگاه دیجی فلگ توانسته تولید پرچم تشریفات خود را به کشور های همسایه صادر و یکی از مرجع های مهم در فروش پرچم تشریفات در کشور باشد.

فروش پرچم

فروش پرچم همواره یکی از مهم ترین معیار های سنجش برای مجموعه های فروش پرچم می باشد. فروشگاه دیجی فلگ همواره در تلاش است تا با کسب رضایت مشتریان محترم جایگاه ای ویژه ای برای خود در بین مشتریان ایجاد کند.ما همواره خود را متعهد به فروش پرچم با کیفیت می دانیم.در فروشگاه پرچم دیجی فلگ ما بر این باور هستیم که فروش پرچم پایان راه نیست بلکه آغاز یک تعهد کاری و یک دوستی می باشد.

سفارش پرچمخرید پرچم

شما در فروشگاه دیجی فلگ تمامی نیاز های مورد نیاز خود را جهت خرید پرچم و خرید هرگونه المان های تشریفات را انجام دهید.فروشگاه دیجی فلگ در تمامی مدت زمان می تواند تمامی نیاز های شما را در مورد خرید پرچم برطرف نمائید.خرید پرچم شما در هر ابعاد و اندازه ای با بالاترین کیفیت و به صورت غیر حضوری و حضوری تحویل شما نمائید.

پرچم تشریفات

خرید پرچم تشریفات از تعداد تک تا تعداد بالا امکان پذیر می باشد.پرچم تشریفات در چندین نوع چاپ و بر روی چند نمونه پارچه انجام و به فروش می رسد. از چاپ های مورد استفاده در پرچم تشریفات می توان به پرچم تشریفات با چاپ دیجیتال و چاپ پرچم با چاپ سیلک و پرچم تشریفات گلدوزی نام برد.پرچم تشریفات بر روی انواع پارچه های تولید می گردد ولی در بیشتر پرچم تشریفات پارچه به کار رفته در آن پارچه براق و پارچه مات می باشد.

انواع پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات با استفاده از چاپ دیجیتال دارای نمونه های زیادی در تولید پرچم می باشد.برای خرید پرچم تشریفات باید ابتدا نمونه پرچم تشریفات خود را انتخاب نمائید.از بین این نمونه های پرچم تشریفات می توان به پرچم تشریفات مخروطی، پرچم تشریفات معمولی، پرچم تشریفات تک رو و... برای رویت و آگاهی بهتر از این نمونه های پرچم می توانید با فروشگاه دیجی فلگ تماس حاصل نمائید.

انواع پارچه های پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات بر روی مدل های از پارچه پرچم تشریفات تولید می شود. این پارچه های پرچم تشریفات در نمونه های متنوع به فروش می رسد.انتخاب نوع پارچه به نوع استفاده شما و کاربرد در محیط های آن را انتخاب کرد.پارچه پرچم تشریفات در مدل های متنوع از ساتن و با استفاده از نوع چاپی که بر روی آن انجام می گیرد متغییر می باشد.

ریشه پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات بعد از تولید می تواند به صورت با ریشه و یا بدون ریشه تولید شوند. ریشه دار بودن یا بدون ریشه بودن پرچم به نوع کاربرد مشتریان بر می گردد.معمولاً در محیط های رسمی تر و اداری تر نمونه پرچم  تشریفات با ریشه را انتخاب می کند و در محیط های مدرن تر و به روز تر از نمونه های پرچم تشریفات بدون ریشه استفاده می کنند.

 

پرچم تشریفات چاپ سیلک

پرچم تشریفات ساتن براق لمینت 

پرچم تشریفات چاپ سیلک

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید