پرچم ساحلی شمشیری

مجموعه: پرچم ساحلی

پرچم ساحلی شمشیری

محصولی کاربردی که قصد معرفیشو داریم پرچم ساحلی هستش. محیط‌های مورد استفاده پرچم ساحلی در خیابان، پیاده رو، ورودی فروشگاه یا مجتمع تجاری نصب و می‌باشد.پرچم ساحلی امکان تبلیغ نوشته، عکس، لوگو یا متن مورد نظر شما را دارد.چاپ بر روی پرچم ساحلی بدون محدودیت بوده و قابلیت بالایی در انتقال پیام شما دارد. امروزه محبوبیت بالا این محصول به دلیل پتانسیل جذب مخاطب آن مورد استقبال می‌باشد. پرچم ساحلی در دیجی پرچم به صورت فوری و در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می‌گردد.پرچم ساحلی شمشیری از محبوب ترین مدل‌های پرچم ساحلی می‌باشد.

ابعاد پرچم ساحلی

اولین چیزی که در مورد پرچم ساحلی به ذهن می‌رسد ابعاد و اندازه بسیار جذاب آن است.ارتفاع پرچم ساحلی بدون نصب برروی پایه 3 متر بوده و بعد از نصب بر روی پایه پرچم ساحلی به ارتفاعی در حدود 3.50 متر خواهد رسید. ابعاد در دیده شدن تبلیغات بسیار مهم بوده و پرچم ساحلی در این زمینه تمامی معیارهای یک تبلیغ کارآمد را دارد.رنگ در مورد چاپ پرچم ساحلی بسیار مهم و اثر گذار است. در زمان چاپ پرچم باید رنگی را انتخاب کنید که از فاصله دور قابلیت جذب مخاطب را داشته باشد. توجه داشته باشید که رنگ نباید توسط زمینه از بین برود.رنگ پرچم ساحلی باید به نحوی انتخاب گردد که مجزا از پس زمینه خود باشد.

تولید پرچم فوری پرچم

تولید پرچم ساحلی با توجه به این که بیشتر مسیر تولید خود را توسط دستگاه‌ چاپ دیجیتال طی می‌کند در مدت زمانی کوتاه تولید میگردد. پرچم ساحلی با رنگی مخصوص که ضد آب بوده تولید می‌شود و این مسئله به پرچم قابلیت شستشو می دهد.هر زمان که پرچم ساحلی کثیف و یا نیاز به شستشو داشت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.ما در دیجی پرچم محصولات خود را در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تولید می کند. دیجی پرچم تمامی محصولات را به سراسر کشور ارسال و به دست مشتریان گرامی می رساند.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید