پرچم های بزرگ(ابر پرچم ها)

ابرپرچم یا پرچم های بسیار بزرگ

ابرپرچم ها یکی از ارزنده ترین نوع پرچم ها میباشد که روی دکل های 30 تا 70 متر و بالاتر نصب میشود .ابر پرچم ها بیشتر برای پرچم یک کشور جهت نصب در شهر های آن کشور کاربرد دارد ، که می تواند در ورودی شهر، میادین و ... نصب شود .تولید ابرپرچم با بالاترین کیفیت و تولید ابرپرچم در کمترین زمان و سفارش ابرپرچم به صورت 24 ساعته انجام می گیرد.

ابر پرچم

ابر پرچم های یکی از مهم ترین المان های شهری برای نمایش یک شهر پویا و دارای نماد های از زندگی می باشد. ابر پرچم به پرچم های بزرگ با ارتفاع بسیار بلند اطلاق می شود.پرچم های با ارتفاع بلند برای نمایش هرچه بیشتر و بهتر یک المان و یک نشان از ابعاد فرهنگی و هنری یک شهر مدرن می باشد.ابر پرچم با به نمایش گذاشتن پرچم در ارتفاع بسیار بلند می تواند باعث نمایش پرچم در بهترین موقعیت باشد.

تولید پرچم

تولید ابر پرچم در چند نمونه مختلف تولید می شود.ابر پرچم ها به وسلیه پارچه های بزرگ تکه دوزی می شود این ابعاد ابر پرچم های به دلیل قرار نگرفتن در دستگاه های چاپ توسط دست و به وسیله تکه دوزی تولید می شود.این تکه دوزی ها به دلیل داشتن وزن بسیار زیاد پارچه های نیازمند داشتن پایه های قوی و مستحکم می باشد.از این رو برای سفارش و خرید پرچم باید به مساله خرید پایه پرچم مناسب هم توجه داشت.فروشگاه دیجی فلگ با داشتن مجموعه ای از پایه های مستحکم در این زمینه هم خدمات قابل توجهی به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

سفارش پرچم

خرید پرچم

خرید پرچم در ابعاد و اندازه های بزرگ نیازمند داشتن اطلاعاتی و مشاوره ای دقیق در این زمینه می باشد.در زمان خرید پرچم باید به این مساله توجه داشت که پارچه مورد استفاده در این نوع پرچم های چه نوع پارچه ای هستند.معمولاً بهترین نوع پارچه برای این نوع پرچم ها باید مورد استفاده شود به دلیل قرار گرفتن در وزش های باد در ارتفاع بلند و در معرض هرگونه شرایط متفاوت آب و هوایی زود تر آسیب می بینند.این پرچم ها به دلیل داشتن قیمت های گزاف نباید نسبت به خرید و اطلاع از مشخصات پارچه آنها نسبت به خرید پرچم اقدام کرد.

فروش پرچم

فروش پرچم با توجه به اینکه این پرچم زمان نسبتاً طولانی برای تولید احتیاج دارد باید نسبت به این مسئله آگاهی کامل داشت.فروش پرچم درابعاد و اندازه بسیار بزرگ در فروشگاه دیجی فلگ انجام می گیرد.پرچم با ابعاد بزرگ به صورت آماده در پرچم های ایران و در پرچم های سازمانی به صورت روزانه تولید و عرضه می گردد.

پایه پرچم

پایه پرچم برای پرچم با ابعاد بسیار بزرگ در فروشگاه دیجی فلگ تولید می شود.این پایه ها با استفاده از بهترین نوع آلومینیوم و مقاوم شده با ورق های فولادی تولید می شود.پایه پرچم، پرچم های بزرگ نیازمند زیر سازی و استفاده از میلگرد و بتن برای مقاوم سازی پایه پرچم ها می باشد.زیر سازی در پایه پرچم ها به دلیل داشتن وزن زیاد سازه و پرچم باید به بهترین و با استفاده از محاسبات دقیق صورت گیرد.طراحان فروشگاه دیجی فلگ با مشابه سازی پایه پرچم و انجام انواع تست های خمش و کنش در سازه و مقاومت سازه را در شرایط های متفاوت می سنجند.

 

پرچم بزرگ؛ ابر پرچم

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید