پرچم ساحلی ارزان تبلیغاتی

| بلاگ

پرچم ساحلی ارزان تبلیغاتی

با توجه به گسترش تبلیغات محیطی، استفاده از ابزارهای مختلفی سبب موفقیت و فروش بیشتر محصولات شما خواهد شد. اهدافی که برای تبلیغات مورد نظر شماست، تعیین کننده بهترین ابزار برای تبلیغات است. ابزارهای بسیار گسترده و مختلفی برای تبلیغاتی محیطی مورد استفاده قرار میگیرد. اغلب این تبلیغات هزینه‌ای گزاف داشته و به صورت موقت میتوان از آنها استفاده کرد. تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی به دلیل هزینه بالا و مدت زمان کوتاه از موفقیت بالایی برخوردار نمی‌باشد. اما ابزار بسیار موفق که میتوان با پرداخت هزینه اندک از آن بهره بود پرچم ساحلی ارزان تبلیغاتی میباشد. شرکت تولیدی دیجی پرچم به دلیل تولید این محصول با قیمت مناسب یکی از عرضه کنندگان این محصول تبلیغاتی در کشور میباشد. شماره تماس زیر آماده ارائه خدمات فروش پرچم به شما هموطنان گرامی می‌باشد.

شماره تماس دیجی پرچم

ابعاد پرچم ساحلی

به دلیل گستردگی موارد استفاده از این محصول، پرچم ساحلی با ویژگی‌های زیادی تولید و بفروش میرسد. یکی از این ویژگی‌ها، تولید در دو ابعاد متفاوت می‌باشد. پرچم ساحلی 2‌متری و 3‌متری از جمله این ابعاد بوده که هر دو دارای عرضی 70 سانتیمتری می‌باشند. این ابعاد بعد از نصب بر روی پایه پرچم ساحلی، افزایش پیدا کرده و ارتفاعی 30 تا 50 سانتیمتر اضافه پیدا خواهند کرد. این ابعاد به دید بهتر تبلیغات شما کمک کرده و از هر فاصله‌ای به راحتی میتوان تبلیغات را مشاهده کرد.محل نصب پرچم ساحلی دارای اهمیت بوده به همین دلیل ارتفاعی پرچم نیز مهم میباشد.

خرید پرچم ساحلی

دلیل قیمت پائین پرچم ساحلی

اصلی‌ترین دلیل قیمت پائین محصولات تولیدی دیجی پرچم خرید مستقیم از تولید کننده پرچم می‌باشد. مجموعه تولیدی دیجی پرچم محصولات خود را بدون واسطه و مستقیم به دست مشتریان گرامی میرسانیم. استفاده از مواد درجه یک در تولید محصولات دیجی پرچم، سبب قیمت پائین نبوده و تولید در تیراژ بالا سبب آن میباشد. این مجموعه تولیدی با ارسال محصولات خود به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان امکان خرید پرچم برای همه هموطنان فراهم می‌باشد.

پرچم ساحلی ارزان تبلیغاتی

پارچه پرچم ساحلی

در تولید این محصول از دو نوع پارچه اصلی استفاده میشود.پارچه ساتن و پارچه راشل این دو نوع پارچه برای چاپ پرچم ساحلی می‌باشد. هر دو مدل پارچه پرچم ساحلی متفاوت بوده و دارای کیفیت و طول عمر متفاوتی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره بالا تماس حاصل نمائید.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید