چاپ پرچم رومیزی ال

| بلاگ

چاپ پرچم رومیزی ال

پرچم رومیزی ال یکی از مدرن ترین و جدیدترین محصولات تولیدی فروشگاه دیجی فلگ می باشد. چاپ پرچم رومیزی ال با استفاده از جدیدترین تکنیک های چاپ پرچم انجام می گیرد. پرچم رومیزی ال با داشتن ابعاد و اندازه ای خاص یکی از چشم گیر ترین محصولات می باشد. شما می توانید از پرچم رومیزی ال در تمامی محیط های کسب و کار استفاده نمائید. البته معمولاً این پرچم رومیزی به دلیل داشتن ظاهری مدرن در محیط های کسب و کارهای نوین مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم رومیزی ال با داشتن پایه پرچمی متفاوت زیبایی این محصول چند برابر شده است. پرچم رومیزی ال به داشتن شباهت ظاهری به حرف انگلیسی L این نام براش انتخاب شده است.قیمت پرچم رومیزی ال فراتر از 35 هزار تومان نمی رود .البته این بستگی به قیمت دلار دارد که پایه واردات پارچه در کشور می باشد.

نحوه محاسبه قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی معمولاً بر اساس یارد پارچه به قیمت دلار محاسبه می گردد. به دلیل اینکه پارچه پرچم مورد استفاده در این فروشگاه پرچم وارداتی می باشد.بنابراین نرخ محاسبه در قیمت گذاری پرچم رومیزی دلار خواهد بود. دلیل استفاده از پارچه وارداتی در تولید پرچم رومیزی کیفیت بالای پارچه و زیبایی چاپ بر روی این پارچه می باشد.ابعاد و اندازه پارچه پرچم رومیزی ال بر روی یارد محاسبه اندازه پارچه خواهد بود. همچنین این نوع پرچم رومیزی فقط با چاپ پرچم دیجیتال انجام می شود. علاوه بر قیمت پارچه نیز قیمت چاپ پرچم نیز تاثیر گذار می باشد.

زمان تولید پرچم رومیزی

تولید پرچم رومیزی ال کمی زمان بر می باشد. در روند تولید پرچم رومیزی به دلیل اینکه دوختی زیادی ندارد کمی طولانی تر است. دور تا دور پرچم رومیزی با استفاده از دستگاه برش لیزری برش خورده می شود. پس دور تا دور لبه پرچم رومیزی هیچ گونه دوختی ندارد. این امر سبب شده تا پرچمی خاص و ویژه تولید گردد. وقتی لبه پرچم با استفاده از دستگاه برش لیزری برش خورده می شود مقاومت بالاتری دارد. حتی در هنگام شستشو این پرچم بسیار مقاوم خواهد بود. و در زمان شستشو ایستایی و زیبایی خودشو از دست نمیده. پرچم رومیزی با استفاده از چاپ پرچم دیجیتال صورت می گیرد.پس همواره این محصول قابل شستشو می باشد.

پرچم رومیزی ال

پایه پرچم رومیزی ال

پایه پرچم رومیزی ال یکی از متفاوت ترین محصولات در بین تولیدات فروشگاه دیجی فلگ می باشد. پایه پرچم رومیزی از بهترین نوع فلز تولید شده است. پایه پرچم رومیزی ال به صورت آبکاری تولید و عرضه می گردد.پایه پرچم رومیزی ال محصولی مورد استفاده در تمامی محیط های مدرن میباشد. زیرا پرچم رومیزی ال برای این نوع محیط ها طراحی شده است . پرچم رومیزی ال قطعا محصولی است که شما را غافلگیر خواهد کرد. از لحاظ کیفیت پارچه و چاپ پرچم در بالاترین سطح خود قرار دارد. پایه پرچم رومیزی ال محصولی است که می توانید با استفاده از آن محیط های کسب و کار خود را تغییر دهید. پس از همین امروز می تونین اقدام به خرید پرچم رومیزی ال کنید.برای مشاهده سایر نمونه های پرچم رومیزی کلیک کنید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید