چاپ پرچم رومیزی تی(T)

| بلاگ

چاپ پرچم رومیزی تی(T)

پرچم رومیزی تی از مدرن ترین محصولات تولید پرچم رومیزی فروشگاه دیجی فلگ می باشد. پرچم رومیزی تی مشابه پرچم رومیزی ال می باشد. این دو محصولات نشانی از حرف انگلیسی همنام خود می باشند.پرچم رومیزی تی به دلیل داشتن شکلی شبیه به حرف T انگلیسی نام گذاری شده است.پرچم رومیزی تی از مدرن ترین محصولات در بین پرچم رومیزی می باشد. پرچم رومیزی تی با استفاده از جدیدترین دستگاه های چاپ دیجیتال تولید می شود. پرچم رومیزی تی به دلیل داشتن ظاهری متفاوت همواره مورد توجه قرار داشته است.پرچم رومیزی تی با استفاده از پارچه ساتن براق تولید می شود. دلیل آن هم برای داشتن ظاهری مدرن و متفاوت می باشد.

چاپ پرچم رومیزی تی با چاپ دیجیتال

چاپ پرچم رومیزی تی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ دیجیتال انجام می گیرد. چاپ دیجیتال دارای بالا ترین کیفیت در زمان تولید پرچم می باشد. چاپ دیجیتال با داشتن تکنولوژی پیشرفته تمامی طرح های مورد نظر برای چاپ را با دقت بالا چاپ می کند. در چاپ دیجیتال شما هیچ گونه محدودیتی در استفاده از رنگ ها نخواهید داشت. تمام رنگ ها و تمام طرح های گرافیکی بدون هیچ گونه محدودیتی قابل سفارش پرچم می باشند.پرچم رومیزی تی با استفاده از چاپ دیجیتال فقط قابل چاپ و تولید می باشد. ابعاد و اندازه این محصول بسیار خاص و مورد توجه است.این دلیل یکی دیگر از تفاوت های این نوع پرچم رومیزی با سایر پرچم های رومیزی می باشد. پرچم رومیزی تی به هیچ وجه ریشه دوزی نمی شود.

پرچم رومیزی تی

پایه پرچم رومیزی تی

پایه پرچم رومیزی نیز با شکلی خاص و متفاوت تولید و عرضه می گردد.شکل خاص این نوع پرچم به صورت یک اعلان می باشد. این اعلان می تواند در مسیر توجه تمامی مشتریان و یا مراجعین قرار بگیرد.پایه پرچم رومیزی تی فقط به صورت استیل تولید می گردد. پایه پرچم رومیزی با استفاده از مواد اولیه دیگر قابلیت تولید ندارد. این نوع استیل مورد استفاده در تولید پایه پرچم رومیزی تی به صورت ویژه آبکاری شده است. این آبکاری ویژه به پایه پرچم عمر طولانی تر و کیفیت بالاتری می دهد.پایه پرچم رومیزی از 4 تکه جدا از هم تولید می شود. هر کدا م از این تکه ها به یک دیگر پیچ می شوند و یک محصول واحد را شکل می دهند.در هر دو طرف پایه پرچم رومیزی تی جایگاه نصب پرچم می باشد.برای مشاهده سایر نمونه های پایه پرچم رومیزی کلیک کنید.

نحوه نصب پرچم رومیزی تی

پرچم رومیزی تی در سمت بالا دارای یک نوار دوخته شده به رنگ سفید می باشد.این نوار که از دو طرف آن باز است باید بر روی پایه پرچم رومیزی نصب گردد.پایه پرچم رومیزی دارای دو میله به صورت افقی می باشد که این نوار ها باید در آن نصب شود.پرچم رومیزی فقط از یک طرف قابل نصب می باشد. باید توجه داشت که پرچم رومیزی باید به صورت نصب گردد که طرف فارسی پرچم از راست خوانده شود. ولی اگر پرچم رومیزی دارای تنها حروف لاتین می باشد باید به نحوی نصب گردد که از سمت چپ خوانا باشد. این مسئله بسیار مهم است که جهت پرچم از کدام سمت است و از کدام سمت نصب و خوانده می شود.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید