چاپ پرچم ساحلی

| بلاگ

چاپ پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یکی از متفاوت ترین محصولات تولید شده در فروشگاه دیجی پرچم می باشد. چاپ پرچم ساحلی به صورت تک رو صورت می گیرد. البته طرح به پرچم ساحلی از هر دو طرف قابل مشاهده می باشد. پرچم ساحلی با قرارگیری در محیطهای باز و نمایشگاهی و ورودی هتل ها و همایش ها بسیار کاربرد دارد. چاپ پرچم ساحلی فقط با چاپ دیجیتال انجام میشود و امکان چاپ پرچم سیلک برروی این پرچم وجود ندارد. این پرچم دارای ارتفاعی در حدود 3 متر می باشد که دید تبلیغاتی عالی را برای بینندگان فراهم می کند. شما با داشتن پرچم با این ارتفاع محصول خود را متفاوت و محل خود را جذاب به بینندگان معرفی نمائید.برای مشاهده انواع پرچم ساحلی از این قسمت می توانید وارد بخش پرچم ساحلی شوید.

انواع پرچم ساحلی

پرچم ساحلی دارای تنوع مدل در زمان سفارش پرچم میباشد. هر کدام از این طرح ها دارای تفاوتی های می باشد که بیشتر به محل استفاده از پرچم ساحلی آن بستگی دارد.پرچم ساحلی با استفاده از نوع مخصوصی پارچه تولید می گردد تا در برابر باد و شرایط جوی کمترین آسیب را ببیند. پارچه پرچم ساحلی یک نوع ساتن مخصوص می باشد که دارای منافذ کوچکی می باشد که آب به آن کمترین نفوذ را دارد. این منافذ سبب می گردد تا در برابر شرایط های جوی بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.پرچم ساحلی در مدت زمانی مشخص تولید می گردد معمولاً به دلیل متفاوت بودن چاپ پرچم ساحلی با سایر پرچم ها مدت زمان سفارش 7 روزه خواهد بود.

 چاپ پرچم ساحلی

تولید پرچم ساحلی

تولید پرچم ساحلی در طرح های مختلفی انجام می گیرد. طرح های مورد نظر در پرچم ساحلی به صورت استاندارد می باشد. منظور از طرح پرچم ساحلی شکل هندسی پرچم میباشد و با طرح گرافیکی مورد نظر شما متفاوت می باشد. شما هر نوع طرح و یا نوشته ای را می توانید برروی انواع نمونه های پرچم ساحلی چاپ نمائید.برش شکل هندسی پرچم ساحلی با هر نمونه دیگر متفاوت می باشد این اشکال برای زیبایی هر چه بهتر پرچم می باشد.از جمله طرح های پرچم ساحلی می توان به مدل های شمشیری، مستعطیلی، قطره ای، بادبانی نیز اشاره کرد.باید توجه داشت که طرح گرافیکی شما براساس شکل پرچم ساحلی باید طراحی گردد.

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی متفاوت از سایر نمونه های پرچم ها می باشد. پایه پرچم ساحلی یک صفحه تخت فلزی می باشد که در دو نوع داخلی و خارجی موجود می باشد. نمونه خارجی دارای بالاترین کیفیت و نمونه داخلی آن دارای کیفیتی پائین تر می باشد. پایه پرچم باید به گونه ای باشد که ارتفاع بلند این پرچم را در برابر باد مقاوم نگه دارد. این نوع پایه با شکل و وزن متفاوت خود باعث می شود که همواره پرچم ساحلی ایستادگی خود را داشته باشد.پایه پرچم ساحلی فلزی می باشد و با استفاده از مواد آبکاری و مقاوم سازی شده است . البته تفاوت این دو نوع پایه پرچم ایرانی و خارجی در وزن پایه پرچم و کیفیت مواد به کار رفته در تولید پایه پرچم ساحلی می باشد.

.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید