تولید پرچم لیزری

| بلاگ

تولید پرچم لیزری

تولید پرچم لیزری در مدل های متنوعی و مختلفی در فروشگاه دیجی پرچم صورت می گیرد. تولید پرچم لیزری با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می گیرد.البته در تولید پرچم نیز یک نوع چاپ لیزر وجود دارد. در چاپ پرچم لیزری که یک روش قدیمی می باشد طرح پرچم با استفاده تکه های پارچه که با لیزر برش خورده است به پارچه پرچم چسبانده می شود. در این نوع چاپ پرچم به دلیل وجود معایب زیاد و با ورود چاپ دیجیتال از روند سفارش پرچم خارج شده است. اما در یک روش مدرن تولید پرچم لیزری با یک روشی خاصی صورت می گیرد و تفاوت آن در چاپ آن نیست. در این روش کناره های پرچم با استفاده از دستگاه برش لیزری جدا می شود.این روش تولید پرچم سبب شده تا لبه های پرچم دارای ظاهری مدرن تر و متفاوت تر باشد.برای دریافت مشاوره خرید پرچم و سفارش پرچم لیزری می توانید از راه ارتباطی زیر استفاده کنید.

سفارش پرچم

تنوع تولید پرچم با استفاده از لیزر

در این روش می توان روند تولید پرچم رومیزی و تشریفات را تغییر دهید.به عنوان مثال در پرچم رومیزی لبه های پرچم به طور شگفت انگیزی متفاوت خواهد بود. این محصول تولیدی را پرچم رومیزی بدون ریشه نیز نامیده می شود. برش با دستگاه لیزر سبب می شود تا لبه های پرچم با حرارت بالا به هم چسبانده شود.لبه های بهم چسبانده شده به هیچ وجه قابل جدا شدن و از بین رفتند نیستند. به دلیل اینکه لبه های پرچم با حرارت بالا ذوب شده و به هم چسبانده می شود.در پرچم لیزری به هیچ وجه قابل ریشه دوزی نمی باشد. بلکه پرچم با ریشه روند تولیدی کاملاً متفاوت را طی خواهد کرد. پرچم رومیزی لیزری جزء محصولاتی با عمر  مناسب بوده و بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

پرچم تشریفات لیزری

در پرچم تشریفات این نوع روش تولید پرچم بسیار گیرا تر و متفاوت تر از پرچم رومیزی می باشد. در پرچم تشریفات لیزر به دلیل ابعاد بزرگتر و داشتن دید بهتر از نظر گیرایی تفاوت بسیار زیادی با پرچم رومیزی دارد. پرچم تشریفات لیزر نیز دارای کیفیت و ماندگاری بالایی می باشید که به راحتی از بین نمی رود.توجه داشته باشید که این نمونه که اشاره شده است با نمونه پرچم تشریفات چاپ لیزر بسیار متفاوت تر می باشد.چاپ پرچم تشریفات لیزر نسبت به این نوع محصول دارای عمر کوتاه تری می باشد و روند تولید آن طولانی تر می باشد. در مورد نسبت قیمت پرچم لیزر باید اشاره کرد که قیمت آن نسبت به سایر محصولات پرچم دارای قیمت پائین تری می باشد. به دلیل اینکه در این نوع پرچم از ریشه استفاده نمی شود.

پرچم رومیزی لیزر

اگر قصد خرید محصولاتی متفاوت و مدرن را دارید انتخاب شما قطعا دیجی پرچم خواهد بود. دیجی پرچم با تولید متفاوت ترین و متمایز ترین محصولات در خدمت مشتریان گرامی می باشد. تمامی محصولات تولید شده در این فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و ماندگاری پرچم در زمان خرید پرچم می باشد. پس شما مشتریان گرامی می توانید نسبت به ثبت سفارش پرچم خود با خیالی آسوده اقدام نمائید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید