پرچم رومیزی و انواع آن

| بلاگ

پرچم رومیزی و انواع آن

پرچم رومیزی از محصولاتی می باشد که در طیفی وسیع از محصولات و انواع آن تولید می گردد. دلیل این تنوع پرچم رومیزی را می توان در محل قرار گیری پرچم رومیزی دانست . پرچم رومیزی در نزدیک ترین محل دید مخاطبین قرار می گیرد. پرچم رومیزی باید ظاهری داشته باشد تا بتواند به راحتی مخاطب را به خود جذب کند. به همین دلیل پرچم رومیزی برای جذب مخاطب باید ظاهری متفاوت داشته باشد. پرچم رومیزی در مدل های جذابی و مختلفی تولید می گردد که در ادامه به معرفی پرچم رومیزی و انواع آن می پردازیم. پرچم رومیزی با استفاده از چاپ های مختلفی تولید می گردد که در این مقاله به این موضوع نخواهیم پرداخت. بلکه در این مقاله سعی داریم تا روش های تولید پرچم با توجه به نوع برش پارچه و نوع استفاده از پارچه بپردازیم.استفاده از یک محصول متفاوت می تواند بسیار به تبلیغات شما کمک کند.

سفارش پرچم

پرچم رومیزی ریشه دار

پرچم رومیزی ریشه دار از قدیمی ترین محصولات تولیدی پرچم می باشد. این نوع پرچم رومیزی به دلیل داشتن ظاهری رسمی مناسب برای محیط های رسمی می باشد. پرچم رومیزی ریشه دار با استفاده از تمامی نمونه های پارچه پرچم تولید می گردد. پرچم رومیزی ریشه دار را نیز می توان با استفاده از تمامی مدل های چاپ پرچم تولید کرد. پرچم رومیزی ریشه دار بصورت مخروطی در فروشگاه دیجی پرچم تولید می گردد. دیجی پرچم را می توان یکی از تولید کنندگان پرچم رومیزی عمده در کشور دانست . برای خرید پرچم رومیزی در تعداد تک و تعداد عمده با مناسب ترین قیمت می توانید از فروشگاه دیجی پرچم اقدام به خرید نمائید. رنگ پرچم رومیزی ریشه دار با توجه به رنگ لوگو انتخاب می گردد. 

پرچم رومیزی ریشه دار

رومیزی بدون ریشه

پرچم رومیزی بدون ریشه یکی دیگر از محصولات تولید پرچم در فروشگاه دیجی پرچم می باشد. پرچم رومیزی بدون ریشه دارای ظاهری بسیار مدرن تر و متفاوت تر نسبت به سایر پرچم ها می باشد.این نوع پرچم رومیزی با استفاده از دو نوع پارچه تولید می گردد؛ پارچه ساتن مات و ساتن براق.پرچم رومیزی بدون ریشه با استفاده از دستگاه برش لیزری برش خورده می شود. همین برش سبب می شود تا لبه های پرچم به هم چسبیده شوند و دیگر احتیاجی به دوخت آن نیست.

پرچم رومیزی بدون ریشه

رومیزی تی

پرچم رومیزی تی را می توان جدیدترین پرچم رومیزی در بین محصولات پرچم دانست. این پرچم به دلیل شکل ظاهری که به حرف T دارد به این نام انتخاب شده است. این پرچم دارای ابعادی متفاوت تر نسبت به سایر پرچم های رومیزی می باشد.معمولاً در زمان تولید پرچم رومیزی تی از پارچه ساتن براق استفاده می شود. پرچم رومیزی تی با استفاده از دستگاه برش لیزری برش خورده و به هم چسبانده می شوند.

پرچم رومیزی تی

پرچم رومیزی ال

پرچم رومیزی ال محصولی و زیر مجموعه ای از پرچم رومیزی تی می باشد. نام و ظاهر این پرچم از حرف L گرفته شده است.این نوع پرچم رومیزی هم مانند پرچم رومیزی تی با استفاده از پارچه ساتن براق تولید می گردد.پرچم رومیزی ال می تواند به شما کمک کند تا دید عالی از تبلیغات و تشریفات محیط خود داشته باشید.

پرچم رومیزی ال

برای مشاهده محصولات پرچم رومیزی می توانید با کلیک بر روی پرچم رومیزی وارد صفحه محصولات شوید. 

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید