خرید پرچم رومیزی فوری

| بلاگ

خرید پرچم رومیزی فوری

پرچم رومیزی یکی از محصولات تولیدی ویژه در فروشگاه دیجی پرچم می باشد.فروشگاه خرید پرچم رومیزی فوری خود را در دیجی پرچم با بهترین قیمت.محصولات تولید شده در دیجی پرچم دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب می باشد. پرچم رومیزی تولید شده در فروشگاه دیجی پرچم با استفاده از دو نوع چاپ دیجیتال و چاپ سیلک انجام می شود. برای خرید پرچم رومیزی فوری می توانید بصورت غیر حضوری اقدام نمائید. زمان در فروشگاه دیجی پرچم یکی از مهم ترین مولفه ها می باشد. ما تمامی تولیدات خود را در کوتاه ترین زمان برای مشتریان تولید خواهیم کرد. پرچم رومیزی در مدل و نمونه های مختلف ریشه دار، مخروطی، اِل، تی و یادبود چاپ و تولید می گردد. خرید پرچم رومیزی با پارچه ساتن مات و پارچه ساتن براق در دیجی پرچم صورت می گیرد.

سفارش پرچم

خرید پرچم رومیزی

 پرچم رومیزی یک محصول تبلیغاتی و تشریفاتی در تمامی مجموعه ها می باشد. ابعاد و اندازه پرچم رومیزی 20×30 سانتی متر می باشد. این ابعاد به شکلی است که دیدی عالی به پرچم می دهد. برای خرید پرچم رومیزی بصورت فوری با شماره مرکز تماس ارتباط برقرار کنید. یک بار کافیست تا خرید متفاوت را در دیجی پرچم تجربه کنید.پرچم رومیزی در مدل های متنوعی تولید می شود. هر کدام از مدل ها با توجه به روند تولید آن زمان بندی مشخصی دارند. البته یکی دیگر از این مولفه ها که در زمان تولید پرچم رومیزی موثر است تعداد پرچم می باشد. هر چه تعداد پرچم بالاتر باشد قیمت آن کمتر است.

قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی بر اساس تعداد پرچم تعیین می گردد. البته نوع پرچم رومیزی نیز در تعیین قیمت تعیین کننده می باشد. نوع چاپ پرچم و نوع پارچه پرچم زیر شاخه های نوع پرچم رومیزی می باشد. قیمت پرچم رومیزی معمولی از 40 تا 60 هزار تومان می باشد. این بازه همان طور که در بالا اشاره شده به نوع پرچم رومیزی بستگی دارد. پرچم رومیزی را می توانید با مناسب ترین قیمت در بین فروشگاه های پرچم خریداری نمائید. پرچم رومیزی در دو مدل با ریشه و بدون ریشه تولید می گردد که خود در تعیین قیمت موثر می باشد. قیمت پرچم که در قبل اشاره شده است بدون احتساب پایه پرچم می باشد. قیمت پایه پرچم رومیزی بصورت مستقل و جدا محاسبه می گردد.

پرچم رومیزی تی

نمونه پرچم رومیزی تی

دیجی پرچم

فروشگاه دیجی پرچم یک تولید کننده پرچم با سابقه نزدیک به یک دهه می باشد. این فروشگاه که محصولات خود را بصورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند. محصولات این فروشگاه پرچم در ابعاد و اندازه های مختلف و تمامی متعلقات پرچم می باشد. البته این فروشگاه نیز محصولات تبلیغاتی همچون بج سینه، چاپ تیشرت و پیراهن، ماگ یا لیوان تبلیغاتی و محصولات متنوعی دیگر را تولید می نمائید. تفاوت دیجی پرچم با سایر تولید کنندگان پرچم دقت و کیفیت محصولات و قیمت مناسب می باشد. شما در این فروشگاه می توانید محصول مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان ثبت سفارش و خریداری نمائید.اگر به دنبال تجربه ای نو و جدید در برای خرید پرچم می باشد ما در کنار شما خواهیم بود.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید