چاپ پرچم ایستاده با طرح دلخواه

| بلاگ

چاپ پرچم ایستاده با طرح دلخواه

فروشگاه دیجی پرچم یکی از برترین تولید کننده های پرچم در کشور می باشد. این فروشگاه با استفاده از جدیدترین تکنیک های تولید پرچم در کشور در خدمت مشتریان گرامی می باشد. فروشگاه دیجی پرچم همواره محصولات خود را با مناسب ترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه می نمائید. محصولات تولیدی در این شرکت، پرچم تشریفات (پرچم ایستاده)، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی و... می باشند. این محصولات معمولاً با استفاده از چاپ دیجیتال تولید شده که مزایای بالای این نوع چاپ سبب گسترش هر روزه آن شده است. فروشگاه دیجی پرچم با چاپ پرچم ایستاده با طرح دلخواه در کوتاه ترین زمان در خدمت هموطنان گرامی می باشد. شما می توانید به راحتی هر نوع طرح و یا تصویری را بدون تغییر و با بالاترین کیفیت بر روی پرچم چاپ نمائید. برای سفارش پرچم و چاپ پرچم با طرح دلخواه از راه های ارتباطی زیر می توانید اقدام نمائید.

سفارش پرچم

چاپ پرچم ایستاده

چاپ پرچم ایستاده در قدیم با استفاده از تکنیک های مختلفی انجام می گرفته است. این نوع چاپ پرچم ها چاپ دیجیتال، چاپ سیلک، چاپ گلدوزی، چاپ اسیدی و... بوده است. هر کدام از این نوع چاپ های دارای مزیت ها و معایبی بوده است. اما در با گذشت زمان این چاپ دیجیتال بوده که بر تمامی چاپ های دیگر غالب شده است. دلیل آن را هم می توان تولید سریع پرچم، کیفیت بالا، ماندگاری طولانی و قابل شستشو و اتو بودن این نوع چاپ دانست. این مزیت های را در هیچ کدام از سایر چاپ های پرچم نمی توان یافت. چاپ پرچم دیجیتال نسبت به سایر چاپ ها دارای قیمت بالاتری بوده که آن هم به دلیل مزیت های گسترده آن می باشد. 

پرچم با طرح دلخواه

یکی از مواردی که امروزه در تبلیغات کاربرد فراوان دارد تبلیغات با استفاده از پرچم می باشد. استفاده از پرچم به عنوان یک ابزار مهم تبلیغاتی با استفاده از همین مزیت شکل گرفته است. چاپ پرچم با طرح دلخواه به شما این امکان را می دهد که هر گونه طرح و یا محصول مورد نظر را به راحتی بتوان تبلیغ کرد. پرچم ها همواره جزء از ابزارهایی هستند که می تواند به دید بصری بیننده بسیار کمک کننده باشد.از پرچم های می توان در تمامی محیط های داخلی و یا خارجی استفاده کرد. چاپ پرچم با طرح دلخواه در رنگ و طرح هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت. همچنین چاپ پرچم با طرح دلخواه به شما کمک خواهد کرد تا تشریفات محیطی شما در بالاترین سطح خود قرار گیرد. پرچم ایستاده را می توانید در کوتاه ترین و با بالا ترین کیفیت خریداری نمائید.

چاپ پرچم ایستاده با طرح دلخواه

ابعاد پرچم ایستاده

پرچم ایستاده به دلیل ابعادی که دارد همواره با استقبال زیادی و عالی روبرو بوده است. پرچم ایستاده با هر میحط و هر زاویه دید منطبق و هماهنگ می شود. ابعاد پرچم ایستاده 90×150 سانتی می باشد. این ابعاد با توجه به ارتفاع سقف محیط ها در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد. دید این پرچم به شکلی است که می تواند بیننده را در هر زاویه ای هدف قرار دهد. ارتفاع میله پرچم نیز به دید پرچم بسیار کمک کرده و باید در انتخاب نوع پایه پرچم دقت کرد.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید