فروش پرچم ساحلی بادبانی

| بلاگ

فروش پرچم ساحلی بادبانی

 پرچم ساحلی از محصولاتیست که می تواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی مهم مورد استفاده قرار گیرد. پرچم ساحلی در طرح و مدل های مختلف تولید و به فروش می رسد. پرچم ساحلی محصولی است که در محیط های خارجی قرار می گیرد. این محصول به دلیل داشتن ارتفاع و دید بصری عالی می توانید یک المان تبلیغاتی مهم باشد. پرچم ساحلی بر روی پارچه های مختلف و متفاوتی تولید و چاپ می شود. هر کدام از این پارچه ها طول عمر این محصول را افزایش می دهند. پرچم ساحلی به دلیل اینکه در محیط های بیرونی قرار می گیرد همواره در برابر آسیب قرار دارد. باد، آقتاب و باران از جمله مواردی است که سبب می شود بافت پارچه به مروز زمان از بین برود. چاپ پرچم ساحلی به دلیل اینکه چاپ دیجیتال می باشد تا زمانی که پارچه از بین نرود کیفیت خود را از دست نمی دهد. پرچم ساحلی، پایه های مختلفی دارد که هر کدام در قیمت نهایی پرچم تاثیر گذار می باشد. پایه های پرچم ایرانی، خارجی، گرانولی از جمله این پایه پرچم ساحلی می باشد.فروش پرچم ساحلی بادبانی با بهترین قیمت و کیفیت در فروشگاه دیجی پرچم.

سفارش پرچم

انواع پرچم ساحلی

همانطور که در بالا اشاره شد پرچم ساحلی در مدل ها و نمونه های مختلفی تولید و عرضه می گردد. طرح های پرچم ساحلی تفاوتی در ابعاد ندارند و فقط شکلی هندسی متفاوتی دارند. انتخاب هر کدام از اشکالی هندسی پرچم ساحلی کاملاً سلیقه ای بوده و تفاوتی با یکدیگر ندارد. در حال حاضر چها نمونه و مدل برای پرچم ساحلی تولید می گردد. پرچم ساحلی بادبانی، پرچم ساحلی شمشیری، پرچم ساحلی قطره ای، پرچم ساحلی مستعطیلی از جمله این نمونه ها می باشد. اشکال پرچم ساحلی به دلیل ایجاد یک فرم خاص و ویژه طراحی و تولید شده است. برای اینکه بتوانید محیط و تبلیغاتی متفاوت و متنوع داشته باشید این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. پرچم ساحلی را می توان یک محصول منحصر به فرد برای محیط های خارجی شما دانست.

فروش پرچم ساحلی بادبانی

چاپ پرچم ساحلی بادبانی

چاپ که برای تولید پرچم ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد چاپ دیجیتال می باشد. این نوع چاپ به پرچم قابلیت شستشو و اتو کشی بخشیده است. چاپ دیجیتال هیچ گونه محدودیتی را برای تولید پرچم ایجاد نمی کند. چاپ دیجیتال قابلیت تولید هرگونه طرح و مدلی را بر روی پرچم دارد. چاپ دیجیتال دارای بیشترین دوام و کیفیت در برابر سایر نمونه های چاپ پرچم می باشد. چاپ دیجیتال به دلیل طول عمر بالا نسبت به سایر چاپ ها دارای قیمتی بالاتر نیز می باشد. استفاده از تکنیک های جدید چاپ پرچم در فروشگاه دیجی پرچم سبب تولید محصولات خاص شده است. برای خرید هر کدام از محصولات تولیدی فروشگاه دیجی پرچم کافیست با ما تماس گرفته و نسبت به خرید پرچم خود اقدام کنید.دیجی پرچم در هر لحظه در کنار شماست تا بتوانید راحت ترین راه را برای خرید پرچم طی کنید.ما در تلاش هستیم تا بتوانیم چاپ محصولات خود را به بالاترین درجه و کیفیت برسانیم.افتخار ما همراهی و همکاری با مجموعه های مختلف در طول 2 دهه سابقه فروشگاه دیجی پرچم بوده است.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید