پرچم رومیزی لمینت

| بلاگ

پرچم رومیزی لمینت

پرچم رومیزی لمینت یک محصول متفاوت در بین پرچم های تولید شده در دیجی پرچم می باشد. به طور کلی می توان بیان کرد که پرچم لمینت چه در ابعاد تشریفات و چه در ابعاد رومیزی دارای یک مشخصه کلی می باشد. پرچم لمینت به صورت تک رو و فقط یک لایه پرچم که بر روی کار قرار دارد تولید می گردد. پرچم لمینت به دلیل اینکه قیمت پائین تری نسبت به سایر پرچم ها دارد و از ایستایی مناسبی برخوردار است مورد توجه است. این محصول در زمان نصب به هیچ عنوان از رو و جلو قابل تشخیص نمی باشد که به صورت تک رو تولید شده است. پرچم لمینت و به طور کلی پرچم لمینت دارای معایبی هم می باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم. برای مشاهده محصولات پرچم رومیزی از این قسمت وارد شوید.

چاپ پرچم رومیزی لمینت

چاپ پرچم رومیزی لمینت در فروشگاه دیجی فلگ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می گردد.چاپ پرچم رومیزی معمولاً زمانی خاص را در چاپ پرچم رومیزی به خود اختصاص می دهد. پرچم رومیزی در ابعاد و اندازه استاندارد تولید می گردد. پرچم رومیزی لمینت معمولاً بر روی پارچه های ساتن چاپ و تولید می گردد.مساله دیگر در چاپ پرچم رومیزی این است که این نوع پرچم رومیزی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال قابلیت تولید را دارد.این نوع چاپ دارای کیفیتی بالا و بدون محدودیت در طرح و رنگ می باشد.معمولاً برای سفارش پرچم رومیزی باید مدت زمانی مناسب را برای این کار در نظر گرفت. دلیل این هم نداشتن ریشه در این محصول می باشد. 

پرچم رومیزی لمینت

روند تولید پرچم رومیزی

 در روند تولید پرچم رومیزی به دلیل اینکه نوعی خاص تولید می گردد باید زمانی مشخص را برای آن در نظر گرفت. پرچم رومیزی لمینت بدلیل نداشتن ریشه توسط دستگاه لیزر برش خورده می شود. پرچم رومیزی لیمنت در تمامی مراحل خود باید با استفاده از ماشین آلات تولید گردد و از این رو نیروی کار انسانی کمترین دخالت را در روند تولید آن دارد.پرچم رومیزی لمینت بدلیل اینکه با استفاده از یک لایه چسب به پارچه رومیزی چسبانده می شود باید در زمان نصب و استفاده مراقب شود. این لایه چسبی ممکن است در اثر ضربه و یا تا خوردگی دچار تغییرات شود. این محصول معمولاً در محیط های مدرن و کنفرانس های و همایش ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای سفارش پرچم رومیزی پیشنهاد ما پرچم رومیزی لیمنت می باشد.

قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی بسته به تعداد و زمان تحویل آن بستگی دارد.معمولاً قیمت پرچم لمینت از حدود 30 هزار تومان آغاز می شود و تا 40 هزار تومان ادامه خواهد داشت. قیمت پرچم رومیزی لمینت بر اساس پارچه و نوع چاپ آن تعیین می گردد. پارچه های مورد استفاده در دیجی پرچم به دلیل اینکه محصولی وارداتی هستند به دلیل تغییر قیمت ارز دارای نوساناتی می باشد. این ثابت نبودن قیمت در روند تولید پرچم رومیزی به دلیل همین تغییرات در قیمت ارز می باشد. باید توجه داشت که تمام تلاش فروشگاه دیجی فلگ استفاده از محصول داخلی میباشد ولی کیفیت از دیگر نکات مهم در تولید پرچم این فروشگاه می باشد.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید