انواع پرچم ساحلی

| بلاگ

انواع پرچم ساحلی

پرچم ساحلی از مهم ترین المان های تبلیغاتی در محیط های باز و محیط های فروشگاهی و نمایشگاهی می باشد.پرچم ساحلی با داشتن طولی، به ارتفاع سه متر بلندترین پرچم تولید شده توسط فروشگاه دیجی پرچم می باشد.پرچم ساحلی همواره از مهم ترین محصولاتی است که می توانید از آن برای همرسانی تبلیغات خود انتخاب کنید.پرچم ساحلی برخلاف نامش می تواند در تمامی محیط ها مورد استفاده قرار گیرد.با خرید پرچم ساحلی می تونین خیلی راحت تبلیغات خودتونو به صورت رایگان در معرض دید عموم قرار بدید. این تبلیغات به شما در زمینه فروش و معرفی برندتان کمک چشمگیر و ویژه ای خواهد کرد.در ادامه به معرفی انواع پرچم ساحلی می پردازیم. همراهی شما با سایت فروشگاهی دیجی پرچم باعث افتخار ماست.

خرید پرچم ساحلی

برای خرید پرچم ساحلی کافی است که فقط با کارشناسان فروش در فروشگاه دیجی پرچم تماس بگیرید. تمامی مدل ها و قیمت پرچم ساحلی را همکاران ما در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می نمائید.تمام تلاش تیم و مجموعه فروشگاه دیجی پرچم تولید محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. توجه داشته باشید که خرید پرچم ساحلی شما از ما بدون واسطه بوده و مستقیم محصولات را از تولیدکننده تهیه می کنید. به جهت اینکه فروشگاه دیجی پرچم یک تولید کننده می باشد قیمت نهایی محصولات آن بسیار مناسب می باشد.

تولید پرچم ساحلی

در مرحله تولید پرچم ساحلی تمامی مراحل برای چاپ پرچم با اطلاع و تائید شما صورت می گیرد.پارچه پرچم رابطه مستقیم با عمر و کیفیت چاپ پرچم ساحلی دارد.تنوع در قیمت پرچم ساحلی به دلیل استفاده از پارچه های مختلف برای تولید این پرچم می باشد.

سفارش پرچم ساحلی

از زمان سفارش پرچم ساحلی تا زمان تحویل پرچم معمولاً سه کاری تا پنج روزکاری متغییر خواهد بود.این بازه زمانی باتوجه به تعداد و مدل پرچم ساحلی متغییر خواهد بود.پرچم ساحلی با داشتن پارچه ای مناسب در برابر تمامی شرایط های جوی مقاوم است. این مقاومت پرچم ساحلی باعث شده تا علاوه بر محیط های داخلی در محیط های باز بیشترین کارایی را داشته باشد.

سفارش پرچم

پایه پرچم

پایه پرچم ساحلی باید با توجه به نوع آب و هوای منطقه شما انتخاب شود.هر پایه پرچم دارای وزنی مشخص بوده که در شرایط جوی مقاومت متفاوتی از خود نشان می دهد.گاهی بعضی از این سایت ها در فروش پایه پرچم قیمت های غیر واقعی ارائه می کنند. دلیل آن هم وزن کمتر پایه بوده که آهن کمتری در تولید آن به کار رفته است. هرچه وزن پایه پرچم بالاتر باشد دارای مقاومت و کیفیت بالاتری می باشد.

پرچم ساحلی قطره ای

پرچم ساحلی قطره ای یکی از محبوب ترین طرح ها در بین پرچم های ساحلی می باشد. این طرح به دلیل شکل هندسی خاص و ایستایی بسیار مناسبی قابل توجه می باشد.پرچم ساحلی قطره ای می تواند در تمامی محیط های نمایشگاهی، مراکز خرید، سالن های همایش، مجموعه های توریستی مورد استفاده قرار گیرد.پرچم ساحلی قطره ای با استفاده از انواع پارچه خارجی و ایرانی تولید می گردد.پرچم ساحلی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال قابل تولید بوده و این پرچم با چاپ سیلک قابلیت چاپ را ندارد.

پرچم ساحلی قطره ای

پرچم ساحلی مستعطیلی

پرچم ساحلی مستعطیلی یکی دیگر از نمونه های پرچم ساحلی می باشد. این نوع پرچم ساحلی به دلیل اینکه طرح چاپ شده را بخوبی به نمایش می گذارد و ایستایی مناسبی داردیک پیشنهاد ویژه است.با استفاده از این پرچم می توان به راحتی آن را در تمامی محیط ها نصب و استفاده کرد.امروزه پرچم ساحلی یکی از مدرن ترین محصولات تولید شده پرچم در کشور می باشد.شرکت دیجی پرچم با استفاده از جدیدترین دستگاه ها، محصولات خود را تولید و عرضه می نمائید.

پرچم ساحلی مستعطیلی

پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی بادبانی سومین مدل ازنمونه های پرچم ساحلی می باشد.پرچم ساحلی بادبانی از نمونه های فاخر و متفاوت، پرچم ساحلی می باشد. این نوع پرچم ساحلی به دلیل اینکه دارای طرحی مدرن و خاص بوده در محیطهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.محل های مورد استفاده از پرچم ساحلی رویدادهای ورزشی، نمایشگاهای تجاری و اقتصادی، روزهای خاص ملی، جشن های آئینی، اعلان های تبلیغاتی می باشند.استفاده از این محصول در این محیط ها بسیار کمک کننده، زیبا و متفاوت می باشند.

پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی شمشیری

آخرین مدلی که به آن می پردازیم پرچم ساحلی شمشیری می باشد.این طرح هم با دارا بودن طرح و خطوط زیبا ساختاری متفاوت نسبت به پرچم های دیگر دارد.پرچم ساحلی شمشیری می تواند به شما فضای کافی برای چاپ طرح را بدهد.

پرچم ساحلی شمشیری

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید