درباره پرچم کانادا چه می دانیم؟

| بلاگ

درباره پرچم کانادا چه می دانیم؟

پرچم کشورها در روابط بین المللی و تشریفات تجاری و اداری نقشی اساسی را ایفا می کنند. پرچم کشورها باید به طوری چاپ شوند که دارای بالاترین کیفیت باشند . در تمامی قوانین مربوط به پرچم کشورها استفاده از یک پرچم با کیفیت بالا یکی از اولیت های مهم می باشد. پس شما باشد برای خرید پرچم کشورها پرچمی را سفارش دهید که دارای کیفیت بالا باشد. در برخی کشورها در زمان تصویب قانون مربوط به پرچم استفاده از پارچه نیز اشاره شده است . پرچم کشورها دارای بیشترین اهمیت در تشریفات می باشند. اگر شما کوچکترین توجه را به پرچم کشورها نداشته باشید امکان ایجاد یک تنش از طرف کشور مقابل خواهد بود. زیرا پرچم کشورها نمادی هویتی می باشند. در باره پرچم کانادا چه می دانیم؟

درباره پرچم کانادا چه می دانیم؟ تاریخ پرچم کانادا

نام اصلی پرچم کانادا را پرچم افرا نیز می نامند. این پرچم دارای زمینه ای قرمز رنگ می باشند که یک مربع سفید در وسط قرار دارد و یک برگ افرا بر روی آن قرار گرفته است.کشور  کانادا که در سال های قبل از مستمرات مهم بریتانیا بود در سال 1965 از این کشور اعلام استقلال کرد. بعد از استقلال این کشور پرچم امروزی به تصویب رسید.برگ استفاده شده در پرچم کانادا برگرفته از برگ افرا کالج نظامی سلطنتی کانادا می باشد.پرچم قبلی کانادا که در زمان استعمار در این کشور استفاده می شود پرچم اتحاد بوده است. این پرچم هنوز یکی از پرچم های رسمی در کشور کانادا می باشد. در برخی از ایالت های کانادا نیز هنوز از این پرچم استفاده می کنند.

درباره پرچم کانادا چه می دانیم

طراحی پرچم کانادا

برگ افرا استفاده شده در طراحی پرچم کانادا نشانی از جشن طبیعت و اهمیت محیط زیست می باشد.نکته ای که در مورد برگ افرا مهم می باشد این است که تعداد سر برگ های برگ افرا بسیار مهم می باشد.پرچم کانادا زمانی که به تصویب نهایی رسید بر روی یک پوست گوسفند با خط خوش تمامی نماد و مشخصات آن ثبت گردد.این سند که یک سند تاریخی می باشد با استفاده از تیغ های جوجه تیغی و جوهر سفید و مشکی نوشته شده است.بر روی این سند امضاهای ملکه کانادا، نخست وزیر و دادستان کل کانادا نیز وجود دارد.قبل از امضا این سند پرچم کانادا در مواقعی با استفاده از نمادهای کشور فرانسه نیز استفاده می شد.

فروش پرچم کانادا

فروشگاه دیجی فلگ با داشتن بالا ترین کیفیت طیف تولید پرچم کشورها در خدمت مشتریان گرامی می باشد. این شرکت با داشتن تخصص ویژه در تولید پرچم کشورها با آگاهی از قوانین پرچم کشورها محصولات خود را تولید می نمائید.پرچم کانادا در فروشگاه دیجی فلگ با استفاده از چاپ دیجیتال و یا چاپ سیلک تولید می گردد. هر کدام از این دو نوع چاپ پرچم نیز با استفاده از پارچه های متفاوتی تولید می گردد.معمولاً پرچم کشورها باید با استفاده از پارچه های با زمینه سفید صدفی تولید گردد. کیفیت محصول پرچم کشورها باید دارای بالاترین کیفیت در بین دیگر پرچم ها نیز باشد.برای خرید پرچم کشورها کانادا می توانید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید