سفارش پرچم فرانسه

| بلاگ

سفارش پرچم فرانسه

فروشگاه تولید پرچم دیجی پرچم یکی از بزرگترین فروشگاه های فروش پرچم در کشور می باشد. این فروشگاه با استفاده از ساز و کار فروش اینترنتی محصولات خود آماده همکاری با تمامی شرکت ها و ارگان ها و یا سازمان ها می باشد. تمامی محصولات تولید شده در این فروشگاه دارای کیفیت بالا بوده که در زمان خرید باعث اطمینان خاطر مشتریان گرامی شده است. فروشگاه دیجی فلگ یکی از بزرگترین فروشگاه های عرضه کننده پرچم کشورها می باشد. برای سفارش پرچم فرانسه و یا پرچم سایر کشورها می توانید از راه های ارتباطی پائین برای ارتباط با بخش فروش دیجی پرچم اقدام نمائید.در کوتاه ترین زمان می توانید سفارش پرچم خود را خریداری و دریافت نمائید. سرعت و دقت شعار فروشگاه دیجی پرچم می باشد.

سفارش پرچم

درباره پرچم فرانسه چه می دانیم؟

پرچم امروزی کشور فرانسه در سال 1169 خورشیدی، پانزده ماه بعد از تسخیر زندان پاستیل، که نمادی از ظلم و سوء استفاده از قدرت و سلطنت بود انتخاب شد.شورای مردم فرانسه جهت هویت بخشی به نماد این کشور پرچمی مرکب از سه رنگ آبی، سفید، قرمز را انتخاب کردند. این سه رنگ از همان سال تا حال حاضر در پرچم فرانسه حضور داشته و مورد استفاده بوده است. رنگهای آبی و قرمز برگرفته شده از شهر پاریس که به نوعی به رنگ این شهر مشهور می باشد.رنگ سفید پرچم فرانسه نشانی از سلطنت در کشور فرانسه می باشد.پرچم امروزه فرانسه در تاریخ این کشور به دفعات ممنوع اعلام شده و بعد مدتی مورد استفاده قرار گرفته است.نام پرچم فرانسه در زبان فرانسوی به نام تریکولوره به معنی پرچم سه رنگ است.

 پرچم فرانسه

طبق افسانه ها رنگ آبی پرچم گرفته شده است روپوش یا شنل مارتین مقدس بوده است.رنگ سفید برگرفته شده از رنگ شاهان فرانسوی و رنگ قرمز نشانی از درفش جنگی عدالت کارل کبیر بوده است.در دوران ناپلئون پرچم فرانسه به صورت افقی مورد استفاده قرار گرفت. بعد از برکناری وی و تبعیدش پرچم کنار گذاشته شد و پرچم بوربون ها را رسمی کرد. سپس ناپلئون با کودتایی در دوره صدو روزه حکومتش دوباره پرچم افقی را به اهتزاز در آورد.سپس دوباره ناپلئون تبعید شد و مجدد پرچم بوربون ها مورد استفاده قرار گرفت.بعد از مدتی که پرچم تغییر و مجدد مورد استفاده قرار گرفت. نهایتاً پرچم امروزی فرانسه در سال 1870 پس از برکناری ناپلئون سوم و بعد از جنگ آلمان و فرانسه به عنوان پرچم ملی انتخاب و از آن پس برای همیشه پرچم ملی فرانسه باقی ماند.

خرید پرچم فرانسه

فروشگاه دیجی فلگ با تولید پرچم کشورها به صورت ویژه در خدمت مشتریان گرامی میباشد. تمامی محصولات تولید شده در فروشگاه پرچم دیجی فلگ به صورت آنلاین بفروش می رسد. پرچم فرانسه در دیجی پرچم با استفاده از چاپ دیجیتال و چاپ سیلک تولید می گردد. پارچه به کار رفته در تولید و چاپ پرچم فرانسه انواع مختلف ساتن با ضخامت های متنوع می باشد. پارچه های ساتن مات و ساتن براق از اجزاء انواع مختلف پارچه های پرچم می باشد.اگر به دنبال خرید پرچم فرانسه با قیمت استثنایی و مناسب می باشد فروشگاه دیجی پرچم در خدمت شماست.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید