تولید پرچم 24 ساعته

| بلاگ

تولید پرچم 24 ساعته

فروشگاه دیجی پرچم یکی از مدرن ترین خطوط تولید پرچم را در کشور دارد. این فروشگاه برای رفاه حال مشتریان و پاسخ به نیاز مشتریان در 24 ساعت شبانه روز اقدام به تولید پرچم می کند.تولید پرچم 24 ساعته در این فروشگاه با توجه به نیاز مشتریان صورت می گیرد. تولید پرچم در فروشگاه دیجی پرچم دارای محدودیت نبوده و در هر ابعاد و اندازه ای ثبت سفارش پرچم امکانپذیر است.تولید پرچم امروزه با توجه به پیشرفت های گسترده در صنعت چاپ پرچم در نمونه های مختلفی صورت می گیرد. اما یکی از مهم ترین این پیشرفت ها ورود دستگاه های چاپ دیجیتال به صنعت پرچم بوده است.تولید پرچم با ورود این دستگاه باعث سرعت گرفتن و تغییر کیفیت خروجی محصولات شده است.

تولید پرچم فوری

فروشگاه دیجی پرچم با استفاده از دستگاه های روز دنیا اقدام به تولید پرچم فوری می نمائید. اگر شما قصد دارین تولید پرچم خود را در زمانی کوتاه خرید کنید دیجی پرچم راه حل شماست.دیجی پرچم طیفی گسترده از محصولات تولید پرچم را پیش رو شما می گذارد.تولید پرچم فوری در مدت زمانی کوتاه بسته به نوع سفارش شما انجام می گیرد. زمان تحویل پرچم فوری با توجه به نوع پرچم مورد نظر تعیین می گردد. کارشناسان ما در هر ساعت برای ارائه مشاوره رایگان در خدمت مشتریان گرامی می باشند.

سفارش پرچم

تفاوت میان تولید پرچم فوری با معمولی

تولید پرچم فوری در کوتاه ترین زمان ممکن روند آن صورت می گیرد. در حالی که ممکن است در روند معمولی تولید پرچم چند روز بطول بینجامد. تولید پرچم در بازه زمانی استاندارد بسته به نوع سفارش در حدود دو تا سه روز کاری می باشد. ولی در تولید پرچم فوری این زمان به حدود دو تا سه ساعت کاهش پیدا خواهد کرد.تمامی مسائلی که در بالا ذکر می شود با توجه به نوع و تعداد پرچم متغیر می باشد. قیمت پرچم در بازه زمانی فوری تغییر خواهد کرد و اضافه مبلغی به عنوان فورس ماژور به فاکتور اضافه خواهد شد.

پرچم تشریفات مخروطی

تفاوت در ظاهر پرچم با توجه به استفاده در هر محیط

این مبلغ اضافه مجدد هم به تعداد و نوع سفارش پرچم مربوط خواهد بود. دلیل مشخص نبودن قیمت پرچم این است که پرچم ها در طیف گسترده ای تولید می گردد. هر کدام از این نوع پرچم ها دارای روند تولیدی پرچم متفاوت است. مثلاً پرچم تشریفات مخروطی زمان بر ترین محصول تولید در این فروشگاه می باشد. پس انتخاب این مدل پرچم یا سایر مدل های پرچم نسبت به کاری و زمان که نیاز به تولید دارد متغیر می باشد.

نمونه های پرچم

پرچم ها در زمان تولید دارای طیف گسترده و متنوعی می باشند. هر کدام از انواع پرچم دارای مزیت ها و معایبی نیز می باشند. برخی قیمتی اقتصادی داشته و برخی دارای طول عمر کوتاهی می باشند. تنوع بالا این محصولات به این دلیل است که متناسب با موارد استفاده مشتریان گرامی باشد.برای مشاهده تنوع پرچم می توانید به کارشناسان فروش فروشگاه دیجی پرچم تماس حاصل کنید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید