تاریخچه پرچم| خرید پرچم ژاپن

| بلاگ

تاریخچه پرچم| خرید پرچم ژاپن

در این مقاله به تاریخچه پرچم و خرید پرچم ژاپن از فروشگاه دیجی پرچم خواهیم پرداخت پرچم ژاپن به دلیل ظاهر ساده خود یکی از مشهورتر پرچم ها در بین پرچم کشورها می باشد. پرچم ژاپن نیز جزء ده پرچم محبوب در سرتاسر جهان می باشد و درخواست خرید پرچم ژاپن از اقبال زیادی برخوردار می باشد. البته سهم صنعت و تکنولوژی این کشور را در محبوبیت این پرچم نباید بی تاثیر دانست.البته همواره در طول تاریخ این پرچم به محبوبیت امروزه نبوده است . این پرچم در زمان جنگ های جهانی و حملات متعدد این کشور به کشورهای همسایه خود جزء منفور ترین پرچم ها بوده است. اما امروزه ورق برای این پرچم برگشته و رشدی بی سابقه در محبوبیت کسب کرده است. ظاهر متفاوت این پرچم سبب شده تا این پرچم همواره در ذهن ماندگار و پابرجا باشد.

سفارش پرچم

تاریخچه پرچم کشورها| پرچم ژاپن

پرچم ژاپن از یک مستطیل سفید رنگ همراه با یک دایره قرمز رنگ که در مرکز قرار گرفته تشکیل شده است.پرچم ژاپن در زمان این کشور به نام نیش.شو.کی نامیده می شود که به معنی پرچم خورشید نشان یا پرچم خورشید تابان می باشد.پرچم ژاپن به نام هینو.مارو نیز هم شناخته و به معنی دایره خورشید و مظهر هوشیاری و هوشمندی در کشور می باشد.پرچم امروزی ژاپن در سال 1999 به رسمیت شناخته شد و مورد استفاده در تمامی کشور لازم الاجرا شد.پرچم امروزی ژاپن بعد از فتح این کشور در جنگ جهانی دوم توسط منافقین و با فشار آنها انتخاب شد. استفاده از پرچمی که در جنگ جهانی دوم و قبل از آن در ژاپن استفاده می شد به شدت محدود شده بود.پرچم در کشور ژاپن دارای اهمیتی بسیار بالا و مهم می باشد.

افسانه پرچم ژاپن

خورشید در افسانه های و فرهنگ مردمان سرزمین ژاپن نقش اساسی و مهمی دارد. بنابر افسانه های ژاپنی امپراتور از فرزندان مستقیم و اصلی الهه خورشید آماتراسو است.نام و نشان پرچم کشور ژاپن نیز نشانی از اهمیت این موضوع برای ژاپنی ها دارد.ژاپنی ها سرآغاز طلوع خورشید را از این کشور می دانند و برای آن اهمیت زیادی قائل هستند. امروزه می توان در بخش های گسترده ای از این کشور حضور و استفاده از نماد خورشید را مشاهده کرد.ژاپن در گذشته در زمان تجارت با کشور های آمریکا و چین استفاده از پرچم را ضروری دانستند. بعد از مدت کوتاهی آنها پرچم های مختلفی را طراحی کرده و مورد استفاده قرار دارند. اما نکته ای که در همه آنها مشترک بود استفاده از نشانه های خورشید بوده است.

پرچم ژاپن

سفارش و خرید پرچم ژاپن

فروشگاه دیجی پرچم افتخار دارد با تولید پرچم کشورها از جمله پرچم ژاپن در خدمت هموطنان گرامی باشد. این فروشگاه با تولید پرچم کشورها در ابعاد و اندازه های مختلف آماده دریافت سفارش  پرچم شما می باشد. تولید پرچم کشورها و کشور ژاپن با استفاده از انواع مختلف پارچه صورت می گیرد. هر کدام از انواع مختلف پارچه پرچم دارای مشخصه و تفاوتی هایی می باشد. این نکته کمک می کند تا محصولی مورد نظر خود را با مقاومت عالی و قیمت مناسب خریداری نمائید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید