خرید پرچم کردستان بهترین قیمت

| بلاگ

خرید پرچم کردستان بهترین قیمت

فروشگاه دیچی پرچم تولید کننده انواع پرچم در کشور می باشد. این فروشگاه با داشتن سابقه در زمینه تولید پرچم و چاپ پرچم ارائه دهنده مناسب ترین محصولات می باشد. پرچم کشورها از جمله تولیدات این فروشگاه می باشد که در ابعاد های مختلفی تولید و عرضه می گردد. پرچم کشورهایی که با کشورمان ایران در رابطه ای دوستانه قرار دارند در این فروشگاه تولید می شود. پرچم کردستان و پرچم کشورهای همسایه از جمله تولیدات قابل توجه در این فروشگاه می باشد. فروشگاه دیجی پرچم با استفاده از تکنیک های مختلفی اقدام به تولید پرچم کرده است .می توانید پرچم مورد نظر خود را در کیفیت های مختلفی خریداری کرد و دریافت نمائید.خرید پرچم کردستان بهترین قیمت فقط در فروشگاه دیجی پرچم.

خرید پرچم کردستان

خرید پرچم کردستان در کوتاه ترین زمان ممکن در فروشگاه دیجی پرچم قابل انجام می باشد. شما می توانید با استفاده از راه های مختلفی با این فروشگاه نسبت به خرید پرچم خود اقدام نمائید. هر کدام از محصولات ما با استفاده از مواد با کیفیت تولید شده که دارای قیمت مناسبی می باشد. دلیل قیمت مناسب محصولات فروشگاه دیجی پرچم، تولید کننده بودن محصولات می باشد. این فروشگاه با استفاده از ماشین آلات چاپ پرچم یک فروشنده صرف نبوده و بلکه یک تامین کننده و تولید کننده می باشد. پس شما بدون واسطه محصول پرچم خود را می توانید از تولید کننده اصلی خریداری نمائید. شما می توانید در زمان تولید پرچم هرگونه تغییرات را اعمال کنید این امر به اینکه شما از تولید کننده خریداری می کنید بر می گردد.

پرچم کردستان، عراق، روسیه

درباره پرچم کردستان چه می دانیم؟

حالا وقتشه کمی درباره پرچم کردستان با هم صحبت کنیم. پرچم کردستان که بعد از حضور داعش در کشور عراق بیشتر دیده شد. منطقه خود مختار کردستان در مقابل تهاجم وحشیانه داعش بیشترین آسیب را دید. مردمان این سرزمین نیز با ایستادگی و جنگ در برابر داعش پرچم خود را سرافراز کردند.پرچم اقلیم کردستان و رنگ و نماد های آن برگرفته از فرهنگ و پرچم ایران می باشد. پرچم اقلیم کردستان زمان عنوان رسمیت پیدا کرد که توسط حکومت عراق به رسمیت شناخته شد. پرچم کردستان از سه رنگ اصلی که برگرفته از رنگ های پرچم ایران می باشد طراحی شده است. این رنگ ها با معنی رنگ های پرچم ایران یکسان می باشد. رنگ قرمز نماد خون شهدا، رنگ سفید نماد صلح و دوستی مردمان کردستان و در نهایت رنگ سبز نشان دهنده سبز و طراوت می باشد.

نماد پرچم کردستان

نماد پرچم کردستان از زمان متفقین تغییرات زیادی به خود دیده است. بیشتر حکومت ها از جمله ترک ها، عراقی ها، شوروی و انگلیس جنگ های گسترده ای با مردمان این منطقه داشته اند. اما با حضور بارزانی بر سر قدرت پرچم این کشور تغییر و به تصویب رسید . در پرچم کردستان از یک خورشید استفاده شده که نمادی از آزادی و آینده روشن می باشد. همچنین این خورشید دارای بیست و یک عدد شاخه می باشد که به نشانه جنش نوروز می باشد. دلیل انتخاب این تعداد به دلیل مصادف بودن نوروز با روز بیست و یکم ماه مارس در سال میلادی می باشد.برای مشاهده پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز کلیک نمائید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید