نحوه شستشو و اتو پرچم ایستاده

| بلاگ

نحوه شستشو و اتو پرچم ایستاده

یکی از نکاتی که مشتریان گرامی در زمان خرید پرچم ابستاده باید به آن توجه کننده نحوه شستشو آن می باشد. نحوه شستشو و اتو پرچم ایستاده به نوع و مدل پرچم ایستاده برمی گردد. هر پرچم و یا هر نوع پرچم تشریفاتی امکان شستشو و یا اتو کشی را ندارد. پس توجه داشته باشید که در زمان خرید پرچم مدلی را انتخاب کنید که قابل شستشو باشد. قابل شستشو بودن پرچم به زیبایی و طول مدت استفاده این پرچم کمک خواهد کرد. اگر پرچم قابل شستشو نباشد بعد از مدتی که آلوده و یا کثیف شده باشد باید تعویض گردد. پرچم های ایستاده با استفاده از انواع مختلفی پارچه تولید می گردد که سبب تفاوت بین هر محصول شده است. توجه داشته باشید که فقط پرچم های با چاپ دیجیتال قابل شستشو بوده و بقیه چاپ ها بعد از شستشو از بین خواهند رفت.

سفارش پرچم

پرچم ایستاده دیجیتال

همان طور که در بالا اشاره شده پرچم ایستاده با چاپ دیجیتال قابل شستشو بوده و سایر چاپ ها قابلیت شستشو ندارند. پرچم ایستاده چاپ دیجیتال به دلیل اینکه فرآیند تولید متفاوتی دارند به هیچ وجه از بین نخواهند رفت. البته استفاده از پارچه های ساتن ضخیم تر در این نوع چاپ خود باعث این امر شده است. پارچه های ساتن مورد استفاده در تولید و چاپ پرچم دیجیتال سبب طول عمر این محصولات شده است.پرچم ایستاده با استفاده از سایر نمونه های چاپ تولید می گردد که قابل شستشو ندارد. به عنوان مثال پرچم ایستاده با چاپ پفکی و یا گلدوزی در صورت برخورد با آب از بین خواهند رفت. اما به دلیل نوع استفاده از مواد و پارچه در روند تولید پرچم ایستاده می باشد.

نحوه شستشو پرچم ایستاده

برای شستشو پرچم ایستاده می توانید به راحتی آن را داخل ماشین لباسشویی انداخته و آن را بشوئید. توجه داشته باشید که این امکان فقط در مدل پرچم ایستاده مخروطی وجود دارد.پرچم ایستاده لمینت امکان شستشو با ماشین لباسشویی را نداشته و باید با دست شستشو شود.استفاده از مواد شوینده قوی بر روی پرچم به هیچ وجه توصیه نمی گردد. مواد شوینده قوی سبب می گردد تا پارچه بافت و فرم خود را به سرعت از دست ندهد. پرچم ایستاده باید با دمای آب یکسان با محیط شستشو داده شود و مدت زمان زیادی در ماشین لباسشویی قرار داده نشود. پرچم ایستاده لمینت نیر باید به آرامی و با استفاده از یک دستمال مرطوب و مایع شوینده تمیز گردد.

نحوه شستشو و اتو پرچم ایستاده

نحوه اتوکشی پرچم

بعد از شستشو پرچم ایستاده باید آن را بر روی میله پرچم به آویز کرد که حالت خود را مجدد به دست آورد. بعد از مدتی که رطوبت پرچم از بین رفت باید پرچم با استفاده از اتو بخار اتوکشی شود. ابتدا از یک سمت پرچم شروع به اتوکشی کرده و سپس به سمت دیگر پرچم بروید. توجه داشته باشید که نباید نوار و روبان ها و ریشه پرچم را اتو کشی کنید و یا در برابر حرارت قرار دهید. برای راحتی کار می توانید پرچم را به خشکشویی برده و در مدت زمان کوتاهی پرچم را با استفاده از اتو بخار اتوکشی کنید. اتوکشی پرچم به آسانی صورت گرفته و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.کناره های پرچم دارای اهمیت زیادی بوده که در زمان اتوکشی باید به آن توجه شود تا پرچم ایستایی بسیار مناسب داشته باشد.

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید