فروش ویژه بج سینه

| بلاگ

فروش ویژه بج سینه

فروشگاه دیجی پرچم یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات تبلیغاتی و تشریفاتی می باشد. یکی از محصولات تولید شده توسط این فروشگاه بج سینه می باشد. بج سینه یک محصول تشریفات و تبلیغاتی می باشد. بج سینه یک نشان و یک نماد مهم برای یک مجموعه می باشد.شرکت دیجی پرچم فروش ویژه بج سینه را آغاز کرده است. ما با استفاده از بهترین مواد و با پیشرفته ترین دستگاه ها اقدام به تولید بج سینه کرده ایم. بج سینه در مدل و نمونه های مختلفی تولید و عرضه می گردد. برای مشاهده و اطلاع از مدل های بج سینه با ما همراه باشید.

انواع نمونه بج سینه

بج سینه یا همان نشان سینه در طرح و مدل های مختلفی تولید می گردد. از جمله مدل های این محصول می توان به این نمونه ها و طرح ها اشاره کرد. بج سینه مات و براق، بج سینه دو رنگ بج سینه پلی استر. هر کدام از این نمونه های دارای کیفیت ها و تفاوت هایی می باشد.بج سینه در هر طرح و مدل برای چاپ دارای محدودیت هایی می باشد. از جمله این محدودیت ها می توان به محدودیت طرح عنوان کرد. اگر طرح لوگو شما دارای خطوط نازک و ریز می باشد امکان چاپ وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که حداقل ضخامت یک خط 1 میلی متر می باشد. این ضخامت با توجه به ابعاد بج سینه می باشد که خطوط مشخص و قابل تولید باشد.

فروش ویژه بج سینه مات و براق

بج سینه مات و براق از قدیمی ترین نمونه های بج سینه می باشد. این نوع بج سینه با استفاده از مواد اسید کاری تولید می گردد. این نوع بج هیچ گونه رنگی ندارد. بلکه اشکال با استفاده از مات کردن سطح مشخص می گردند. این نوع بج سینه نسبت به سایر نمون های بج سینه دارای قیمتی پائین تر می باشد. این نوع بج به صورت سوزنی و یا مگنتی تولید می گردد. توجه داشته باشید که تعداد سفارش در قیمت نهایی بج سینه مات و براق تاثیر دارد. هر چه تعداد سفارش بیشتر باشد قیمت کاهش پیدا می کند. این محصول دارای محدودیت تولید با حداقل سفارش 10 عدد می باشد.

 بج سینه

بج سینه دو رنگ

بج سینه دو رنگ با استفاده از دستگاه های دیجیتال تولید می گردد. این نوع بج دارای ظاهری بسیار زیبا تر و دارای محدودیت کمتری می باشد. بج سینه دو رنگ محدودیت کمتری در تولید نسبت به سایر نمونه های بج سینه دارد. تمامی محصولات بج سینه دارای محدودیت در تولید می باشد و حداقل سفارش آن 10 عدد می باشد.

بج سینه دو رنگ

بج سینه پلی استر

این نوع بج سینه ممتازترین نوع بج سینه در بین محصولات می باشد. این نوع بج سینه با استفاده از یک لایه پلی استر پوشش داده می شود. این لایه کمک می کند تا هم بج دارای نورپذیری بالاتر و دارای ضخامتی بالاتر شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات بج سینه کارشناسان فروش ما آماده ارائه خدمات می باشند. فروشگاه دیجی پرچم پیشگام در تولید پرچم و انواع محصولات تبلیغاتی با گسترده ترین شبکه فروش پرچم در کشور.

 سفارش پرچم

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید