خرید پایه پرچم تشریفات

| بلاگ

خرید پایه پرچم تشریفات

فروشگاه دیجی پرچم یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه تولید و فروش انواع پایه پرچم می باشد. این فروشگاه با استفاده از مواد اولیه مختلف اقدام به تولید پایه پرچم کرده است . تنوع بالا محصولات در این فروشگاه برای شما اطمینای خاطری از یک خرید مطمئین خواهد بود. ما توانسته ایم که محصولی در خور مشتریان گرامی خود تولید و عرضه نمائیم . استفاده از جدیدترین طراحی ها برای تولید پایه پرچم یک مزیت عالی برای خریداران گرامی میباشد. از آن جا که پایه پرچم در نمایش و دید پرچم به شدت تاثیر گذار است لازم است تا محصولی متناسب انتخاب گردد.برای سفارش و خرید انواع پرچم و پایه پرچم از فروشگاه دیجی پرچم می توانید از راه ارتباطی زیر اقدام نمائید.دیجی پرچم نمونه های پایه پرچم خود را به شرح زیر خدمت مشتریان گرامی عرضه می نماید.

سفارش پرچم

پایه پرچم گرد خورشیدی

پایه پرچم گرد خورشیدی را می توان از اولین مدل های پایه پرچم دانست. این نوع پایه پرچم به دلیل داشتن ظاهری گرد با نقش و نگاری از مینیاتوری خورشید این نام را به خود گرفته است. مواد استفاده شده در تولید این نوع پایه پرچم چدن می باشد. وزن تقریبی این نوع پایه پرچم، در مدل نوع دو حدود 5 الی 6 و در مدل نوع یک در حدود 7 الی 8 و در مدل ممتاز در حدود 10 الی 11 کیلوگرم می باشد. تمامی پایه های پرچم فروشگاه دیجی پرچم به هیچ وجه امکان تغییر رنگ ندارند. پایه پرچم متفرقه بعد از مدت کوتاهی رنگ خود را از دست داده و به رنگ سبز و یا سیاه تغییر رنگ می دهند. پس با خیالی آسوده پایه پرچم خود را از فروشگاه دیجی پرچم خریداری کنید.محصولات ما همواره رنگی ثابت و عالی دارد.

 پایه پرچم تشریفات گرد خورشیدی

پایه پرچم گرد خورشیدی

پایه پرچم و میله پرچم  گرد خورشیدی

 پایه پرچم و میله پرچم گرد خورشیدی

پایه پرچم پنجه شیری

پایه پرچم پنجه شیری را می توان از اولین مدل های پایه پرچم دانست. این نوع پایه پرچم به دلیل داشتن ظاهری مشابه با پنجه های شیر به این نام نام گذاری شده است. مواد استفاده شده در تولید این نوع پایه پرچم چدن می باشد. وزن تقریبی این نوع پایه پرچم، در مدل نوع دو حدود 5 الی 6 و در مدل نوع یک در حدود 7 الی 8 و در مدل ممتاز در حدود 10 الی 11 کیلوگرم می باشد. تمامی پایه های پرچم فروشگاه دیجی پرچم به هیچ وجه امکان تغییر رنگ ندارند. پایه پرچم متفرقه بعد از مدت کوتاهی رنگ خود را از دست داده و به رنگ سبز و یا سیاه تغییر رنگ می دهند. پس با خیالی آسوده پایه پرچم خود را از فروشگاه دیجی پرچم خریداری کنید.محصولات ما همواره رنگی ثابت و عالی دارد. 


پایه پرچم تشریفات پنجه شیری

پایه پرچم پنجه شیری

پایه پرچم و میله پرچم پنجه شیری

 پایه پرچم و میله پرچم پنجه شیری

 پایه پرچم استیل

این پایه پرچم یکی از محصولات مدرن و جدید در پایه پرچم ها می باشد. پایه پرچم استیل در سه رنگ تولید و به فروش می رسد. پایه پرچم استیل در سه رنگ طلایی، نقره ای و مشکی عرضه می گردد. این سه رنگ با استفاده از یک آبکاری بسیار ویژه تولید می گردند. این نوع آبکاری در تولید پایه پرچم استیل باعث دوام بالا و کیفیت عالی این محصول می شود. پایه پرچم استیل دارای یک رویه استیل و یک زیره سنگی می باشد. به شکلی که استیل داخل سنگ رفته و باعث میشود ایستایی پایه پرچم بسیار بالا باشد. وزن این پایه در نوع ممتاز در حدود 11 و در نوع نوع یک در حدود 7 و در نوع نوع دو در حدود 5 کیلوگرم می باشد.


پایه پرچم استیل طلایی

پایه پرچم استیل طلایی

پایه پرچم استیل طلایی

پایه پرچم استیل طلایی

 پایه پرچم شمسه

پایه پرچم شمسه یکی از محصولات دیگر در انواع پایه پرچم می باشد. این نوع پایه پرچم دارای ظاهری متفاوت و مناسب می باشد که می تواند برای پرچم خود آن را انتخاب نمائید.پایه پرچم شمسه در دو مدل ممتاز و نوع یک تولید و عرضه می گردد. پایه پرچم شمسه در دو رنگ طلایی و نقره ای تولید می گردد. وزن این محصول در نوع ممتاز در حدود 10 کیلوگرم و در نوع یک در حدود 7 کیلوگرم می باشد.


پایه پرچم تشریفات شمسه

 پایه پرچم تشریفات شمسه

پایه پرچم شمسه طلایی

پایه پرچم تشریفات شمسه طلایی

پایه پرچم کله قندی

پایه پرچم کله قندی محصولی ممتاز و ویژه می باشد. این نوع پایه پرچم فقط در یک مدل و نمونه تولید می گردد. پایه پرچم کله قندی در مدل و نمونه ممتاز تهیه و تولید می گردد. این نوع پایه پرچم بسیار ممتاز و دارای ظاهری زیبا می باشد. وزن حدود این پایه 10 کیلو گرم می باشد و از چدن در تولید آن استفاده شده است. جنس میله آن آلومینیوم بوده و به قبه سر میله پرچم هم رنگ با کفی پایه پرچم می باشد.


پایه پرچم تشریفات کله قندی

پایه پرچم تشریفات کله قندی

پایه پرچم تشریفات کله قندی طلایی

پایه پرچم و میله پرچم تشریفات کله قندی

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید