چرا سفارش پرچم بدهیم؟

| بلاگ

چرا سفارش پرچم بدهیم؟

سوالی که شاید برای خیلی از مجموعه ها در زمان سفارش پرچم پیش می آید. واقعاً چرا سفارش پرچم بدهیم؟کارایی و یا استفاده محصولی مانند پرچم چیست؟ چه مزیت هایی دارد و می تواند به ما چه کمکی کند. این ها همه سوالاتی هستند که در زمان سفارش پرچم باید از خود بپرسید.پس در این مقاله سعی می کنم به تمامی آنها پاسخ دهم تا ذهنیت شما نسبت به خرید پرچم تغییر کند.پرچم می تواند یک ابزار قدرتمند در مجموعه و یا محیط کسب و کار شما باشد وقتی که بعضی از باید ها را رعایت کنیم.پرچم می توانید یک ابزار بسیار قوی در بازاریابی محیطی باشد علاوه بر مزیت های دیگری که برای شما دارد. پرچم قابلیت این را دارد تمامی بینندگان خود را به سوی خود جذب نمائید. البته این موضوع باز هم به طراحی پرچم با مناسب ترین استانداردها باز می گردد.

استفاده از پرچم با ایستایی نامناسب

در طراحی پرچم باید به نکته های کاربردی توجه ای خاصی شود . مثلاً ابعاد نوشته ها و طرح پرچم شما باید مشخص و استاندارد باشد.پرچم در زمان نصب باید تمامی نوشته های آن خوانا باشد. به این معنی که نمی توان از نوشته هایی استفاده کرد که فقط کلمات و حروفی از آن قابل مشاهده باشد.پس در انتخاب کلمات بسیار دقت کنید. نکته ای دیگر در زمان طراحی پرچم استفاده از اشکالی و تصویر هایی که به مجموعه ها شما ضربه می زند. برخی افراد از تصاویر نامربوط مانند تصاویر چهره و یا مکانی مشخص برروی پرچم استفاده می کنند. پرچم موقعیتی است برای تشریفات شما و معرفی کلیت مجموعه و شرکت شما نه مشخص کردن بازه فعالیتی شما. پس باید به در زمان طراحی پرچم به دقت به این نکته توجه کنید.

خرید پرچم فوری

اگر شما مدت زمانی کمی را برای خرید پرچم در اختیار دارید راه حل پیش ماست. شما می توانید سفارش پرچم فوری را در فروشگاه دیجی پرچم انتخاب نمائید. با استفاده از این امکان سریع ترین راه برای سفارش پرچم برای شما بوجود می آید. در مدت زمانی کوتاه پرچم خود را ثبت و سپس تحویل بگیرید. البته باید توجه داشت که این نوع سفارش فقط برای چاپ پرچم دیجیتال فراهم می باشد. دلیل این مساله هم این است که برای چاپ سیلک باید زمانی را به پارچه پرچم داد که خشک شود. این زمان با توجه به استفاده از رنگ های روغنی در چاپ سیلک متغیر می باشد. در چاپ دیجیتال از رنگ های پایه آب استفاده می شود که در کوتاه ترین زمان خشک و قابل استفاده می باشند.

پرچم با ایستایی مناسب

نکته ای دیگر در زمان سفارش پرچم محیط و مکان نصب پرچم می باشد. باید توجه داشته باشید که پرچم و فضای رابطه مستقیم دارند. یعنی فاصله پرچم و بیننده باید به درستی تنظیم گردد. شما نمی توانید در یک محیط بسیار کوچک از  پرچم تشریفات استفاده کنید بلکه پرچم مورد نیاز شما پرچم رومیزی می باشد.رنگ های مورد استفاده در زمینه پرچم باید متناسب با نوع رنگ دیوارها و نوع دکور محیط شما باشد.تمامی این مسائل سبب می شود که پرچم به عنوان یک نماد زیبا در ذهن بیننده باقی بماند. پس بادقت و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش فروشگاه دیجی پرچم می توانید محصولی متفاوت را خریداری نمائید.برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

سفارش آنلاین

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید