تولید انواع میله و دکل پرچم

| بلاگ

تولید انواع میله و دکل پرچم

میله و دکل پرچم دارای ابعادی بسیار بزرگ تر از پایه پرچم می باشد. میله و دکل پرچم محل قرار گیری پرچم های بزرگ و یا ابر پرچم ها در محیط بیرونی می باشند. امروزه تولید انواع میله و دکل پرچم در مدل های متنوعی صورت می گیرد.میله و دکل پرچم به سبب اینکه در چه محیطی باید نصب گردد تولید می گردد. میله پرچم باید به صورت تولید و مورد استفاده قرار گیرد که در برابر شرایط های جوی متفاوت بتواند مقاومت خود را داشته باشد. میله و دکل های پرچم از نظر شکل ظاهری و ارتفاع دسته بندی می شوند.برخی هم در نحوه نصب پرچم و جابه جایی پرچم به سمت بالای میله پرچم با سایر نمونه ها متفاوت می باشند. به طور مثال برخی از میله پرچم ها دارای نوار کابل و برخی دیگر به صورت اتوماتیک و خودکار می باشد.

نوع کابلی به صورتی می باشد که پرچم به کابل متصل شده و سپس توسط یک اپراتور پرچم به صورت دستی به سمت بالا یا پائین حرکت داده می شود. اما در نمونه های اتوماتیک پرچم به کابل میله پرچم متصل شده و سپس به وسیله نیروی برق و یک موتور الکترونیکی پرچم به سمت بالا و پائین آورده می شود.البته نمونه اتوماتیک در میان میله های با ارتفاع پائین استفاده نمی شود. میله پرچم ها با ارتفاع زیاد از این قابلیت استفاده می شود زیرا حرکت دادن پرچم بسیار مشکل خواهد بود.

نمونه های ظاهری میله پرچم و یا دکل پرچم از اشکال گرد و یا هشت ضلعی تولید می شود. میله پرچم های گرد در میله پرچم های با ارتفاع پائین مورد استفاده قرار میگیرد. اما تمامی میله پرچم ها با ارتفاع بلند دارای ظاهری هشت ضلعی می باشد. دلیل استفاده از این مدل بالا بردن سطح تماس و ایجاد سطح اتکا بیشتر می باشد.میله پرچم ها و یا دکل های پرچم با ارتفاع بلند دارای برج های نور می باشند که کمک می کنند تا پرچم به راحتی مشاهده گردد.

تولید انواع میله و دکل پرچم

 

مواد اولیه تولید میله پرچم

مواد اولیه تولید میله پرچم معمولاً آلیاژ های تقویت شده از فولاد می باشند. ضخامت این نوع آلیاژ ها بسته به نوع ارتفاع میله پرچم می باشد. در زمان تولید میله پرچم چندین بار میله پرچم مونتاژ و مقاوم سازی می شود.مونتاژ میله پرچم به مقاومت فولاد در برابر خوردگی و زنگ زدگی کمک خواهد کرد.میله های پرچم در ارتفاع های مشخص و استانداری تولید می گردد.فروشگاه دیجی پرچم در تلاش است تا محصول میله پرچم تولیدی این شرکت دارای بالاترین کیفیت و کارایی در بین سایر محصولات باشد.

نصب میله پرچم

در زمان نصب میله پرچم لازم است که برای مقاومت میله پرچم یک گودال برای قرار گیری پرچم حفر گردد. بعد از آرماتور بندی و استحکام بخشی خاک باید گودال با بتن مسلح پر گردد. سپس کفی های پایه پرچم بعد از گذشت چند روز و خشک شدن بتن به زمین پیچ و مهره می شوند. این پیچ و مهره ها محل قرار گیری دکل پرچم نیز می باشد.میله پرچم باید در این زمان با استفاده از یک جرثقیل بلند شده و به صورت عمودی قرار گیرد. سپس در این حالت میله پرچم به داخل کفی پیچ و مهره می شود.در این مرحله میله و کفی میله باید با دقت خاصی به هم پیچ و مهره شوند. پیچ و مهره جزو اتصالاتی می باشند که در تمامی شرایط های دمایی مقاومت خود را از دست نداده و میله پرچم همواره دارای سطح اتکاء مطمئن می باشد.

 تولید انواع میله و دکل پرچم

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید