ابعاد پرچم های مختلف چقدر است؟

| بلاگ

ابعاد پرچم های مختلف چقدر است؟

هر پرچمی با توجه به نوع و مدل خود دارای ابعاد و اندازه ای مشخص است. برای اینکه بتوانید ذهنیتی بهتری از خرید پرچم داشته باشید لازم است که ابعاد پرچم را بدانید.ابعاد پرچم های مختلف چقدر است؟ استاندارد تعیین اندازه پرچم به محل نصب پرچم بستگی دارد. با توجه به محدودیت هایی که در چاپ پرچم وجود دارد تعیین ابعاد پرچم بسیار مهم است . پرچم باید دارای ابعادی باشد که امکان تولید آن در هر شرایطی وجود داشته باشد. استفاده از ابعاد نامتعارف سبب می شود تا تولید پرچم با مشکل همراه شود. و یا به نحوه طرح بر روی پرچم چاپ شود که ابعاد و اندازه هماهنگ با پرچم نداشته باشد.هر پرچمی دارای استاندارهای متنوعی می باشد و هر کدام نیز با توجه به میله پرچم تولید شده است.در ادامه قصد داریم ابعاد و اندازه پرچم های مختلف را به شما معرفی نمائیم. تا اطلاعاتی کامل در زمان خرید پرچم نسبت به ابعاد استاندارد پرچم داشته باشید.

 سفارش پرچم

ابعاد پرچم های مختلف | پرچم تشریفات

ابعاد پرچم تشریفات که یکی از مهم ترین پرچم های در بین محصولات پرچم می باشد. ابعاد پرچم تشریفات در طول آن 150 سانتی متر بوده و در عرض آن 90 سانتی متر می باشد. این ابعاد استاندارد بوده و کوچکتر بزرگتر بودن به دید پرچم ضربه خواهد زد. پرچم تشریفات با احتساب دوخت و یا دوخت ریشه به پرچم ابعاد خود ار کمی از دست خواهد داد. توجه داشته باشید که ابعاد نهایی پرچم تشریفات کم تر از ابعاد 90×150 سانتی متر می باشد.در زمان تولید پرچم ابعاد اصلی پرچم تشریفات 90×150 سانتی متر می باشد.اما زمانی که پرچم تشریفات در روند تولید قرار می گیرد کمی از آن برش خورده میشود .دلیل برش خوردن پارچه پرچم این است که پرچم صاف و دارای لبه های هم اندازه باشد. بعد کمی از لبه های پرچم تشریفات در زمان دوخت ریشه نیز از دست می رود. دلیل آن هم استفاده زیگزاگ برای دوخت لبه های پرچم می باشد.

ابعاد پرچم رومیزی

ابعاد پرچم رومیزی از محصولات پرطرفدار در بین پرچم های می باشد. پرچم رومیزی نیز دارای ابعاد و اندازه ها متفاوتی می باشد. این ابعاد و اندازه کمک خواهد کرد تا پرچم رومیزی دید و نمایش بهتری خواهد داشت.پرچم رومیزی در طول دارای ابعاد 30 سانتی متر و در عرض 20 سانتی متر می باشد .این طول عرض نیز مانند پرچم تشریفات در زمان تولید می باشد. بعد از شروع به دوخت پرچم رومیزی این ابعاد کمی کوچکتری خواهد شد. دلیل آن هم برش پارچه پرچم برای هم اندازه کردن لبه های پرچم رومیزی می باشد.اگر پرچم دارای ریشه نیز باشد ابعاد آن کمی کوچکتر زا ابعاد پرچم رومیزی با ریشه می باشد. پس می توان گفت که ابعاد پرچم رومیزی در زمان چاپ پرچم 20×30 سانتی متر می باشد و بعد از پایان روند تولید کوچکتر از این ابعاد می باشد.

 پرچم رومیزی

ابعاد پرچم اهتزاز

 پذچم اهتزاز به عنوان یک نماد مهم در محیط های خارجی می باشد. به دلیل اینکه پرچم اهتزاز در محیط های روباز استفاده می شود داشتن ابعادی که دید مناسب داشته باشد بسیار مهم است.پرچم های اهتزاز در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می گردد. از ابعاد 70×120 سانتی شروع شده تا 11×22 متر ادامه پیدا می کند.پرچم های اهتزاز دارای ابعاد های بسیار گسترده می باشد که اشاره به همه آنها ممکن نیست. برای اطلاع از این اطلاعات می توانید با کارشناسان فروش دیجی پرچم ارتباط برقرار نمائید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید