پرچم ایستاده تشریفات

| بلاگ

پرچم ایستاده تشریفات

پرچم ایستاده تشریفات یکی از مهم ترین محصولات در بین محصولات پرچم می باشد. پرچم تشریفات را می توان به عنوان یک محصولی اصل در بین محصولات پرچم نام برد. این محصول به دلیل داشتن ابعاد و اندازه مناسب یکی از ایده آل ترین پرچم ها می باشد. این نوع پرچم به دلیل نزدیکی به بیننده و مخاطب بیشترین جلوه و جذب را خواهد داشت. این پرچم با تولید با روش های نوین در اشکال متفاوت و مدرنی تولید می گردد. پرچم ایستاده تشریفات با استفاده از انواع مختلفی از چاپ های تولید و عرضه می گردد. هر کدام از این نوع چاپ ها دارای کیفیت و مشخصه های متفاوتی نسبت به سایر چاپ ها می باشد. از پرچم ایستاده به عنوان یک محصول تشریفاتی و تبلیغاتی می توان استفاده کرد.استفاده از پرچم ایستاده شما را در استفاده بهتر از محیط خود کمک خواهد کرد. امروزه از پرچم تشریفات یا ایستاده می توان نهایت استفاده را برد.

قیمت پرچم ایستاده تشریفاتپرچم ایستاده تشریفات

پرچم ایستاده با توجه به معیار های مختلفی قیمت گذاری و تعیین قیمت می شود. این پرچم با توجه به اینکه چه نوع چاپی در روند تولید آن استفاده شده قیمت را تغییر می دهد. قیمت پرچم ایستاده از یکی دیگر از مولفه های نیز تاثیر می گیرد و آن نیز نوع پارچه مورد استفاده شده می باشد. پارچه های متفاوت و متنوعی در تولید پرچم های ایستاده فروشگاه دیجی پرچم استفاده می شود. پارچه ها در زیبایی و گیرایی هر چه بیشتر پرچم، نقشی اساسی و مهم دارند.  قیمت تمام شده پرچم ها به مدل آنها نیز بستگی دارد که تک رو باشد یا دورو. تک رو به پرچم های لمینت و دو رو به پرچم های مخروطی گفته می شود. پرچم لمینت دارای قیمت کمتر و مخروطی دارای قیمتی بالاتر می باشد.برای دریافت لیست قیمت های فروشگاه دیجی پرچم می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

سفارش فوری پرچم

فروشگاه دیجی پرچم تمامی محصولات خود را در کوتاه ترین زمان تولید و عرضه می نمائید. برای سفارش فوری پرچم ایستاده با شماره تماس های ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمائید. ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم محصولات خود را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تولید نمائیم. کافیست یک بار برای خرید پرچم فروشگاه دیجی پرچم را انتخاب کنید تا برای همیشه مشتری ما باشید. کیفیت محصولات از اصلی ترین شعارها و اهداف ما در فروش پرچم می باشد. راه های ارتباطی ما در تمامی ساعت اداری فعال و به صورت آنلاین و حضوری خدمات ارائه می دهد. اما در ساعت غیر اداری می توانید با استفاده از راه های ارتباطی مجازی فروشگاه سفارش خود را ثبت نمائید.

راه های ارتباطی فروشگاه دیجی پرچم

فروشگاه دیجی پرچم با شماره ارتباطی 7328-938-0938 در خدمت مشتریان گرامی می باشد.همچنین می توانید با استفاده از چت آنلاین در صفحه سایت به بخش فروش فروشگاه متصل شوید.همکاران ما با توجه به محصول مورد نظر شما ثبت سفارش را انجام خواهند داد.همچنین در زمان ثبت سفارش می توانید برای خرید به صورت حضوری با مسئول فروش فروشگاه هماهنگی لازم را انجام دهید. 

 

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید