قیمت خرید پرچم ایستاده

| بلاگ

قیمت خرید پرچم ایستاده

 با توجه به گسترش روزمره فعالیت ها و کسب و کارها تعیین قیمت برای محصولات بسیار رقابتی شده است. قیمت خرید هر نوع محصول با توجه به اینکه با چه کیفیت و یا کارایی تولید می گردد متفاوت است. امروزه اکثر مردم دریافته اند که قیمت محصول ارزان بی دلیل نیست. بنابراین همواره می توان گفت که هر محصول با توجه به مواد اولیه آن قیمت گذای می گردد. امروزه با توجه به گسترش صنعت چاپ پرچم، خرید پرچم به سهولت صورت می گیرد. شما کافیست تا با یک جستجو ساده به شرکت های مختلف تولید کننده پرچم برخورده باشید. اما تفاوت این مجموعه های در چیست؟ چرا تفاوت قیمت بین تمامی محصولات عرضه و تولید شده وجود دارد. از کجا می توان متوجه شد که این محصول یا پرچم با قیمت آن در تضاد نیست. بنابریان قصد داریم در این مقاله به قیمت خرید پرچم ایستاده بپردازیم. محصولی که در تولید آن از انواع بسیار مختلفی مواد اولیه استفاده می شود.

سفارش پرچم ایستاده

پرچم ایستاده چیست؟

سوالی اول که به ذهن شما شاید خطور کند این است که پرچم ایستاده چیست؟ پرچم ایستاده یا پرچم تشریفاتی محصولی تبلیغاتی و تشریفاتی می باشد؛ که کاربردی فراوان دارد. این نمونه از پرچم با داشتن ابعاد و اندازه ای بسیار مناسب در هر مکانی موقعیت و دید عالی به خود می گیرد.پرچم ایستاده با استفاده از انواع مختلفی از چاپ های تولید می گردد که در قیمت پرچم تاثیر گذار می باشد. پرچم ایستاده نیز به همین شکل با انواع مختلفی از پارچه تولید می گردد. تمامی این نکات در تعیین قیمت نهایی پرچم ایستاده تاثیر گذار می باشد. پرچم ایستاده در مدل و نمونه های مختلفی نیز تولید می گردد. این تنوع قیمت سبب ایجاد یک بازه گسترده قیمتی برای این محصول شده است.

قیمت خرید پرچم ایستاده مخروطی

پرچم مخروطی یکی از بهترین محصولات در بین پرچم های ایستاده می باشد. این پرچم بدلیل داشتن ظاهری و کیفیتی بالا همواره با استقبال روبرو است. این محصول قابل اتو کشی و یا شستشو می باشد که عمر آن را بسیار طولانی کرده است. قیمت خرید پرچم ایستاده مخروطی از حدود 470 تا 520 هزار تومان می باشد. این محصول بصورت دو و با استفاده از پارچه ساتن مات(آمریکایی) تولید می گردد. توجه داشته باشید که این محصول فقط با چاپ دیجیتال قابلیت تولید دارد. پرچم مخروطی به هیچ عنوان نباید در بین آن لایه پلاستیکی داشته باشد. بلکه این محصول با استفاده از تکنیکی خاص تولید می گردد که سبب ایجاد ایستایی عالی در آن می شود.قیمت این محصول با توجه به نرخ ارز امکان تغییر خواهد داشت. برای اطلاع از آخرین قیمت های پرچم ایستاده مخروطی کارشناسنان ما آماده ارائه خدمات می باشند.

قیمت پرچم ایستاده مخروطی

قیمت خرید پرچم ایستاده لمینت

قیمت خرید این نوع محصولی کمی با پرچم ایستاده مخروطی متفاوت و متغییر است . دلیل آن هم تک رو بودن این محصول می باشد. این محصول دارای عمر کوتاه تری نسبت به مدل مخروطی می باشد. قیمت پرچم ایستاده لمینت از 360 الی 410 هزار تومان می باشد. در زمان خرید این محصول به میکرون لمینت استفاده شده در پرچم کنید. لمینت مورد استفاده در تولید پرچم دیجی پرچم 120 میکرون بوده؛ سبب ایجاد ایستایی عالی پرچم می شود.این نمونه پرچم در مدل های ریشه دار و بدون ریشه تولید می گردد. این نوع پرچم هم با استفاده از چاپ دیجیتال امکان تولید را دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت با ما در ارتباط باشید.

پرچم ایستاده لمینت

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید