پرچم تشریفات مخروطی و لمینت

| بلاگ

پرچم تشریفات مخروطی و لمینت

در این مقاله قصد دارم به معرفی دو محصولی که در زمان خرید پرچم بهش بر میخورین بپردازیم؛ پرچم تشریفات مخروطی و لمینت. تفاوت این دو نوع پرچم در چیه و چرا در برخی از فروشگاه ها قیمت اون بیشتر و گاهی هم قیمت می باشن؟آیا کیفیت و یا نوع مواد اولیه این نوع پرچم با هم تفاوت دارد!؟ از کجا متوجه بشیم که این نوع پرچم ها از چه نوعی هستند؟ قیمت پرچم تشریفات به چه عواملی بستگی داره؟ طول عمر هر کدوم از این دو مدل پرچم تشریفات چقدر هستش؟ دیجی پرچم یک فروشگاه و یک مرکز تولید پرچم در کشور، همراه ما باشید.ضمناً از راه ارتباطی زیر می تونین خیلی راحت سفارش پرچم خودتونو ثبت کنید.

سفارش پرچم

تفاوت پرچم تشریفات مخروطی و لمینت

در ابتدا بهتره این دو نوع پرچم تشریفات رو بهتون معرفی کنم. این دو نمونه پرچم تشریفات، با استفاده از چاپ دیجیتال تولید میشه.در چاپ دیجیتال هیچ گونه محدودیتی برای چاپ طرح دلخواه خود نخواهید داشت. پرچم تشریفات مخروطی به صورت دو رو تولید میشه، یعنی از هر دو طرف پرچم میشه استفاده کرد. اما تفاوت اصلی اینجاست؛ پرچم لمینت تک رو بوده و یک روی پرچم، پارچه داشته و پشت پرچم یک طلق پلاستیکی یا لمینتی چسبانده شده.این دو نوع پرچم تشریفات در دیجی پرچم با استفاده از چند نوع پارچه پرچم تولید می شه. اما برخی از تولید کنندگان پرچم با استفاده از ساتن معمولی و بی کیفیت اقدام به تولید پرچم می کنند. در دیجی پرچم پارچه های مورد استفاده پارچه ساتن مات(آمریکایی) یا ساتن براق(ژاپنی) هستش.

پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات لمینت

نمونه پرچم تشریفات لمینت

قیمت پرچم تشریفات

اولین مسئله ای که باید به آن توجه کنید، داشتن دو لایه پارچه در پرچم مخروطی است. این خود به معنی استفاده از مواد اولیه دو برابری است.این دو رو بودن دارای مزیت است و می تواند دو طرف پارچه را دو طرح مختلف چاپ کنید. به عنوان مثال در یک رو لوگو فارسی و در روی دیگر لوگو انگلیسی استفاده نمائید.در مورد اینکه کدام پرچم بهتر است قطعاً و بدون شک پرچم تشریفات مخروطی.

پرچم تشریفات مخروطی 

پرچم تشریفات مخروطی

تفاوت این دو نوع پرچم

تفاوت این دو نوع پرچم سبب شده که شما دست بازتری در انتخاب داشته باشید. پرچم بعد از مدتی به دلیل اینکه از پارچه تولید می شوند گرد و غبار محیط را به خود می گیرند.عوامل محیطی سبب افت کیفیت پارچه و پرچم می شود. اگر در زمان خرید، پرچم مخروطی را انتخاب کرده باشید این نوع پرچم قابل شستشو می باشد. اما اگر پرچم لمینت انتخاب شما بوده این پرچم غیر قابل شستشو می باشد. دلیل آن هم داشتن یک لایه پلاستیکی هستش.این لایه پلاستیکی بسیار آسیب پذیره و در صورت برخورد شکسته می شود.

نحوه قیمت گذاری پرچم تشریفات

قیمت این دو نوع پرچم تشریفات همان طور که در بالا اشاره شد به دلیل داشتن لایه اضافی پارچه متفاوت است. اگر در زمان خرید پرچم تشریفات به قیمت های بسیار متفاوت تر و یا پائین تر از سایر مجموعه های تولیدی پرچم برخوردید، شما در حال خرید پرچم تشریفات لمینت هستید. بنابراین حتما در زمان خرید پرچم به این نکته توجه کنید که چه مدل پرچم تشریفات خریداری می کنین.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید