چاپ فوری پرچم

| بلاگ

چاپ فوری پرچم

چاپ فوری پرچم یکی از خدمات نوین در فروشگاه دیجی پرچم می باشد. این فروشگاه برای استفاده از مشتریان از خدمت چاپ فوری همواره آماده دریافت سفارش مشتریان می باشد. این فروشگاه برای اینکه بتوانید محصول مورد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهد تدبیر ویژه دیده است. البته زمان بندی در تولید پرچم در فروشگاه دیجی پرچم بین 1 تا 3 روز کاری می باشد. البته این زمان بسته به تعداد و نوع چاپ در زمان خرید پرچم خواهد داشت. اما زمانی که شما به صورت بسیار فوری به پرچم نیاز دارید می توانید در فروشگاه ما ثبت سفارش نمائید. در این زمان با توجه به روند تولید پرچم به شما زمان بندی تحویل اطلاع داده خواهد شد. معمولاً چاپ پرچم فوری یکی از مطلوب ترین راه ها برای سفارش پرچم مجموعه ها، نمایشگاه ها و همایش ها می باشد.

چاپ فوری پرچم رومیزی

چاپ پرچم فوری پرچم رومیزی معمولاً بر روی تعداد بالا پرچم صورت می گیرد. البته این به معنی این نیست که نتوان از تعداد پائین برای چاپ فوری استفاده نکرد. نه تنها پرچم رومیزی بلکه پرچم های دیگر را می توانید به صورت فوری ثبت سفارش نمائید . اما پرچم رومیزی به دلیل اینکه روند تولید سریع تری دارد معمولاً کمترین استفاده را دارد. اما وقتی تعداد سفارش پرچم رومیزی بالا برود از چاپ فوری پرچم برای این محصول می توان استفاده کرد.در مواردی نیز مساله ای که اهمیت دارد کیفیت مطلوب پرچم در چاپ فوری می باشد. فروشگاه دیجی پرچم به مشتریان محترم همواره اطمینان از کیفیت بالا محصولات خود را می دهد. این مسئله در تولید و چاپ فوری پرچم نیز وجود خواهد داشت.

چاپ فوری پرچم

تولید پرچم با کیفیت مطلوب

پرچم برای اینکه به تولید برسد راه های مختلفی را طی خواهد کرد. از جمله اینکه فایل و یا طرح گرافیکی شما باید کیفیت مطلوب را داشته باشد. برای این امر در زمان سفارش پرچم کارشناسان فروش فروشگاه دیجی پرچم کیفیت فایل شما را ارزیابی خواهند کرد. بعد از بررسی فایل ارسال شما به اطلاع خواهد رسید که پرچم مورد نظر در زمان چاپ پرچم دارای کیفیتی مناسب می باشد یا خیر. پس برای اینکه شما در زمان سفارش پرچم بتوانید محصولی با کیفیت دریافت نمائید باید فایل مناسبی در اختیار ما قرار دهید. اما اگر فایل شما دارای کیفیت مطلوب نبود و شما دسترسی به فایل مطلوب ندارید ما امکان دوباره طراحی کردن را داریم. طراحان این فروشگاه می توانند طرح شما را به یک فایل با کیفیت بالا تبدیل کنند.

اما مساله ای که در این زمان وجود دارد هزینه اضافی برای طراحی مجدد می باشد.به دلیل اینکه فروشگاه دیجی پرچم یک فروشگاه تولید پرچم می باشد و دخالتی در فایل های ارسالی ندارد. طرح شما بعد از طراحی و تبدیل شما به یک فایل با کیفیت در اختیار شما قرار داده می شود.بعد از دریافت فایل می تواند در هر زمانی که به فایل خود نیاز داشتید از آن استفاده نمائید.پس این یک راه کار ساده برای رسیدن به یک پرچم با کیفیت و یک فایل با کیفیت بالا است.در این زمان می توانید هر کدام از پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز و پرچم ساحلی را با بالاترین کیفیت چاپ نمائید.

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید