خرید محصولات تبلیغاتی

| بلاگ

خرید محصولات تبلیغاتی

محصولات تبلیغاتی یکی از راه های معرفی یک مجموعه، شرکت و یا یک محصول می باشد. فروشگاه دیجی پرچم با تولید انواع محصولات تبلیغاتی در خدمت مشتریان گرامی می باشد. این فروشگاه خرید محصولات تبلیغاتی را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می نمائید. از جمله محصولات تبلیغاتی این فروشگاه را می توان پرچم تبلیغاتی، ماگ یا لیوان تبلیغاتی، کلاه، تیشرت، بج سینه، خودکار و... نام برد. تمامی محصولات که در این فروشگاه چاپ و عرضه می گردد در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان گرامی می رسد. شما می توانید هر طرح و یا هر نوشته ای را بر روی محصول مورد نظر خود چاپ کرده و خریداری نمائید. فروشگاه دیجی پرچم با سابقه ای نزدیک به دو دهه متنوع ترین محصولات تبلیغاتی را تولید و عرضه می کند. هر کدام از محصولات با توجه به روند چاپ خود به صورت تک و یا تعداد به فروش می رسد. برخی از محصولات به دلیل روند چاپ متفاوت آن نمی توان، بصورت تک تولید و به فروش رساند. تمامی محصولات در مدل ها و نمونه های بسیار چشمگیر و متفاوت تولید می شود.برای مشاهده انواع نمونه ها و یا طرح ها با شماره تماس زیر و یا چت آنلاین سایت در ارتباط باشید.

سفارش پرچم

خرید پرچم تبلیغاتی

پرچم های یکی از محصولات بسیار کاربردی و متفاوت می باشند. پرچم ها به راحتی و با جاگیری مناسب و دید عالی می تواند از مهم ترین محصولات تبلیغاتی باشد. پرچم ها در مدل پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم کشورها، پرچم ساحلی، پرچم اهتزاز و... تولید می گردد. هر کدام از این مدل ها خود نیز دارای تنوع هایی در طرح و مدل می باشد. پرچم ها باید به گونه ای مورد استفاده قرار گیرد که هدف شما را برای معرفی مجموعه و یا یک محصول را بر آورده کند. فروشگاه دیجی پرچم توانایی تولید و چاپ هر نوع پرچم را دارد. این فروشگاه با استفاده از دستگاه های پیشرفته بدون محدودیت هر نوع طرح را در هر ابعاد و اندازه ای تولید می کند.

پرچم تبلیغاتی

خرید ماگ یا لیوان تبلیغاتی

یکی از محصولاتی که می توان از آن به صورت ویژه برای تبلیغات استفاده کرد ماگ یا لیوان تبلیغاتی است. لیوان تبلیغاتی محصولی است که می توان با استفاده از آن به هر مجموعه و یا خانه ای راه پیدا کرد. شما با چاپ طرح خود بر روی ماگ یا لیوان تبلیغاتی یک محصول کاربردی را در اختیار داشته باشد. چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی و یا ماگ تبلیغاتی محدودیتی نداشته و میتوانید یک محصول جذاب را خریداری نمائید. باید طرحی که بر روی لیوان تبلیغاتی چاپ و یا استفاده می کنید جذاب و با استفاده از رنگ های متفاوت باشد. لیوان و یا ماگ تبلیغاتی را تمامی افراد به عنوان یک وسیله کاربردی آن را می بیینده و از آن استفاده می کنند. بنابراین هزینه برای اینگونه تبلیغات موجه و با بازده بالا می باشد.

ماگ یا لیوان تبلیغاتی

خرید بج سینه

بج سینه یا نشان سینه محصولی است که بر روی یقه کت و یا لباس فرم نصب می گردد. بج سینه نشانی بر روی افراد و کارکنان شما در زمان حضور در محل کار خود می باشد. بج سینه کمک می کند تا از دید بیننده و یا ارباب رجوع خود نهایت استفاده را داشته باشید.بج سینه در مدل های مات و براق، رنگی، پلکسی، مگنتی و سوزنی تولید و به فروش می رسد. بج سینه همواره در ارتقای تشریفات اداری شما کمک کننده و در جهت تبلیغات مجموعه شما خواهد بود. برای مشاوره خرید و چاپ محصولات تبلیغاتی کارشناسان فروش فروشگاه دیجی پرچم در خدمت شما عزیزان می باشند.

بج سینه

 

ارتباط با ما

شماره تماس: 09389387328
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید